FK Dolní Kalná "B" - TJ Sokol Černý Důl   1 : 1 ( 1 : 1 ), penalty  4 : 3

branky: 12. Martin Mikulka - 19. Daniel Gabriško

rozhodčí: Michal Bartoš - Petr Zahajský, Lukáš Nývlt

ŽK: 0:1

bráno bez diváků

sestava: T.Lánský - M.Bartoš, J.Stránský, L.Strnádek, D.Sobotka (46. To.Drinka) - Tad.Drinka, Mi.Stránský, Ma.Stránský, M.Nosek - M.Benecký (46.M.Lukeš), M.Mikulka

Pod Kaštany zavítal v sobotní poledne sympatický tým Černého Dolu a představil se ve velmi dobrém světle. Po většinu utkání byli hosté na velmi těžkém terénu lepším týmem, do vyložených šancí je však domácí obrana příliš nepouštěla. Ve 12. minutě se ujali domácí vedení po individuální akci Míry Stránského, který prošel přes půl hřiště jak nůž málsem, před bránou našel zpětnou přihrávkou Martina Mikulku a ten zkušeně zavěsil - 1:0. Hosté ale o několik minut později, rovněž po parádní akci, vyrovnali. Ve druhém poločase pískl rozhodčí Bartoš proti domácím penaltu, ale na popud AR1 ji odvolal. V poslední minutě měli hosté tutovku, ale domácím se podařilo několik střeleckých pokusů za sebou zblokovat. Šlo se tedy na penalty, hned tu prví zahodil Táda Drinka, jelikož ale poté byli již všichni domácí střelci úspěšní a Tomáš Lánský dvě střely skvěle lapil (a na další dvě si sáhl !), vyhráli domácí 4:3.

Diskusní téma: Béčko porazilo po penaltách Černý Důl