branky: 30. Kohout, 39. Kalenský, 91. M. Lukeš - 60. Karlík

rozhodčí: Kajzr-Turek, Šrajer (laik)

ŽK: 1:0 (M.Lukeš)

diváků: 70

sestava: J.Lukeš-Drinka, Dědek, Strnádek, Šimůnek-Zilvar, Najman (43.Bélik), A.Kodytek, Sobotka-Kalenský (61.M.Lukeš), Kohout (66. M.Nosek)

Pro domácí rezervu to bylo těžké utkání. Ale zvládla ho výtečně. Ve vyrovnaném prvním poločase vstřelil úvodní branku, netradičně hlavou, Olada Kohout, který "lobem" zády k brance překonal golmana hostí Švejdara, jenž ještě celou loňskou sezonu chytal za béčko Trutnova krajský přebor. Do poločasu zvýšil na 2:0 Pepa Kalenský, který byl ve skrumáži před hostující brankou nejdůraznější a nejpohotovější. Hosté si za první poločas žádnou gólovku nevypracovali a tudíž poločasový výsledek 2:0 se jevil jako zasloužený. Ve druhé půli hosté přidali a podařilo se jim dorážkou Karlíka snížit (jeho první pokus Honza Lukeš bravurně vyrazil, ale na dorážku již byl krátký). Jenže když hosté v jediné další, zato ale vyložené, šanci selhali, prosadili se v závěru domácí. Byť jim k tomu výrazně pomohl rozhodčí Kajzr, který odpískal čisté vypíchnutí míče a z následného trestného kopu Davida Sobotky se prosadil dorážkou štírek Míra Lukeš. To už  běžela 91. minuta a zanedlouho poté sudí utkání ukončil. Zasloužené vítězství, ale vůbec ne jednoduché. Svoboda hrála dobře, ale dvě šance na body jí stačit nemohly. Svěřenci trenéra Tomáše Ryšálka zaslouží velkou pochvalu.

Diskusní téma: Béčko porazilo velmi kvalitní Svobodu n.U. !