FK Dolní Kalná "B" - FK Chvaleč   4 : 2 ( 0 : 1 )

branky: Dressler 2, vlastní, D.Ježek(pen.) - Wiesner, Stránský

rozhodčí: Petrů

ŽK: 0:4

diváků: 50

sestava: To.Drinka - Lacina, Strnádek, M.Nosek, Kohout - D.Ježek (83. Tad.Drinka), M.Lukeš, Najman, V.Kodytek - M.Benecký (55. Dressler), Bélik (46. Š.Drinka)

Tak to byl obrat jako hrom ! Dvacet minut před koncem prohrávali domácí ještě 0:2, aby během 15 minut vstřelili čtyři branky vyhráli 4:2. Hosté se představili ve velmi dobrém světle, mají poměrně dobře organizovaný kvalitní tým, to už dávno není ta Chvaleč, kam se jezdilo dělat skore ... Ve vyrovnaném prvním poločase se dostali hosté do vedení po chybě Míly Noska, jehož malá domů byla příliš malá a Wiesner neměl problém po odrazu míče od břevna dostat míč do prázdné brány - 0:1. Domácí byli v prvním poločase doslova jaloví a do zakončení se prakticky nedostali. Ve druhé půli měli kalenští herní převahu, ale po rohu se trefili po pěkně provedeném signálu paradoxně hosté - 0:2. Domácí se ne a ne prosadit, šance přibývaly, ale žádná střela ne a ne se ujmout. Až v 73. minutě si dali hosté po rohovém kopu vlastní gól a domácím svitla naděje. V 76. minutě bylo vyrovnáno, když se po samostané akci trefil z vápna pod břevno střídající Vojta Dressler - 2:2. V 80. minutě upadl za přispění hostujícího beka ve vápně Víťa Kodytek a nařízenou penaltu proměnil bezpečně David Ježek - 3:2. V 88.minutě dokonal obrat Vojta Dressler, když využil své rychlostní schopnosti a doslova propálil hostujícího golmana - 4:2. Hosté byli velmi flustrovaní. Stínem utkání bylo zranění jedné z nšich fanynenk, kterou zasáhl prudce odkopnutý míč do břicha, snad ale bude vše v pořádku...

Diskusní téma: Béčko předvedlo parádní obrat proti Chvalči