Béčko přivezlo z kvalitního utkání v Úpici bod !

SK Sparta Úpice "B" - FK Dolní Kalná "B"   2 : 2 ( 2 : 1 ), penalty 3:2

branky: 28. Míra Lukeš, 82. Martin Bélik

rozhodčí: Lebeda-J.Pracný, Romančák (v zápise je chybně uvedem Hanzlík, který seděl na tribuně)

ŽK: 0:2

diváků: 60

sestava: Tad.Drinka-Zilvar, Marks, Dědek, Kohout (46. Strnádek)-Š.Drinka, M.Ježek, Dohnal, Sobotka (68. Bélik)-M.Lukeš, V.Kodytek

Na velmi pěkném hřišti (i když na naše poměry velmi rozlehlém) jsme proti kvalitnímu domácímu týmu podali poměrně solidní výkon a zaslouženě bodovali. Nakonec jsme mohli mít i body tři, nebo naopak odjet s úplně prázdnou. Šancí bylo na obou stranách dostatek, ale v zakončení vládla neskutečná ležérnost. Domácí se dostali do vedení již v 10. minutě, kdy se prosadil po průniku rychlíka Pančíka Kolma. Ve 28. minutě již bylo vyrovnáno, když Míra Lukeš proměnil svůj třetí samostatný nájezd. Minutu před  poločasem jsme špatně odkopli míč a domácí Šulitka nás potrestal přesnou střelou k tyči - 2:1. Ve druhém poločase jsme zahráli velmi dobře, ale díky liknavé koncovce jsme dali pouze jedinou branku, když po pěkné akci Milana Ježka vyrovnával na konečných 2:2 neméně pěknou střelou střídající Martin Bélik. Další šance jsme bohužel neproměnili, a že jich bylo. Na druhou stranu i domácí měli dvě tutovky, ale rovněž je nedali. V poslední minutě jsme mohli přijít i o bod, Šulitka si z našich obránců udělal slalomové tyče, ale jeho zakončení šlo naštěstí těsně vedle. Panaltový rozstřel zvládli lépe domácí, když proměnili všechny tři penalty, přičemž Láďa Marks neproměnil. Utkání odřídil s naprostým přehledem rozhodčí Lebeda. Kluci zaslouží valkou pochvalu, i proto, že utkání odehráli po náročné celodenní brigádě na bourání kabin.

Diskusní téma: Béčko přivezlo z kvalitního utkání v Úpici bod !