Béčko prohrálo po nervydrásajícím závěru s Lánovem

FK Dolní Kalná "B" - TJ Lánov      4  :  5   ( 2 : 0 )

branky: 6., 21. Štěpán Drinka, 74. Vojta Klůz, 80. Míra Lukeš - 57., 70., 75., 89., 92. soupeř

rozhodčí: Michal Černý - Waldemar Herák, Zdeněk Mader

ŽK: 0:2

diváků: 135

sestava: J.Holubec - M.Šoulavý (O.Kohout), J.Strnádek, L.Dědek, O.Tušiak - V.Klůz, M.Stránský, Š.Drinka, J.Koss (89. D.Ježek) - M.Lukeš (84. L.Horák), M.Mikulka (R.Jariček)

Kdo v nedělním odpoledni dorazil pod Kaštany, tak určitě nelitoval. Fotbal nahoru dolů, devět branek, nervydrásající závěr, ve kterém hosté ještě v 89. minutě prohrávali, aby poté srazili domácí do kolen a zvítězili! V prvním poločase byli domácí, posíleni vrátivšími se dovolenkáři Mírou Stránským a Štěpánem Drinkou, lepším týmem a po dvou krásných akcích Štěpána Drinky šli zaslouženě do dvoubrankového vedení. Měli i další vyložené šance, jenže ty již pochytal výborný brankář hostí Tuček. Lánovští nastřelili břevno, jinak je domácí obrana do zakončení příliš nepouštěla. Ve druhém poločase hosté přidali a byli to oni, kdo udával tempo hry. A byli i produktivní, když se jim podařilo během několika minut vyrovnat. Domácí opět odskočili, po rohovém kopu Štěpána Drinky se svojí premiérovou brankou trefil Vojta Klůz - 3:2. Jenže hosté minutu na to opět velmi lacině vyrovnali. V 80. minutě šli kalenští znovu do vedení, když se po přihrávce Štěpána Drinky prosadil obstřelem vyběhnuvšího gólmana Míra Lukeš - 4:3. Bohužel v samotném závěru domácí výsledek neudrželi, v 89. minutě Škoda vyrovnal a ve třetí minutě nastavení vstřelil kapitán Mencl vítěznou branku Lánova - 4:5!! I přes porážku však zaslouží hráči pochvalu, velkou měrou přispěli ke kvalitě tohoto velmi atraktivního a na nejnižší soutěž nadprůměrného utkání.

Tomáš Navrátil, trenér: "Porážka samozřejmě moc mrzí, obzvlášť vzhledem k času obdržení posledních dvou branek. Diváci si ale přišli na své, za dvacku se tohle málokde vidí. Hosté byli určitě fotbalovější, naši hru výrazně oživili dynamičtí hráči Štěpán Drinka a Míra Stránský, se kterými měli hosté velké starosti. O výsledku utkání rozhodl první poločas, ten totiž neměl skončit 2:0, ale minimálně 4:0, šancí jsme měli dostatek. Hosty ale podržel brankář Tuček, naopak našem gólmanovi toto utkání vůbec nevyšlo. Pochválil bych i výborného rozhodčího Michala Černého, který zvládl utkání excelentně. Utkání se muselo líbit, byť závěr má pro nás neskutečně hořkou pachuť."

Diskusní téma: Béčko prohrálo po nervydrásajícím závěru s Lánovem