FK Dolní Kalná "B" - FK Borovnice   2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: Gaszi, Bélik

rozhodčí: Seidel - Dorotík, Seidelová

diváků: 86

Sestava: Tad.Drinka-Zilvar, Vaněk, Strnádek, Tom.Drinka-D.Najman, M.Ježek (70. Bélik), Nosek, Kohout (55. Hampl)-Gaszi (82. Mařík), D.Ježek (46. M.Lukeš)

Kalenský divák odcházel v neděli z Podkaštanů zklamán. Domácí borci zklamali na plné čáře a se soupeřem, kterému by měli dát za optimálního stavu pět branek, nečekaně prohráli. Na první branku diváci nečekali dlouho, již po půlminutě hry domácí zazmatkovali v obraně a Borůvka je potrestal přesnou střelou na zadní tyč - 0:1. Ale už v 5. minutě bylo vyrovnáno, skvěle kopnutý trestňák Davida Ježka se odrazil od tyče přímo ke Gaszimu a ten pohodlně vyrovnal - 1:1. Jenže místo dalších branek v borovnické síti přišel šok, ve 38. minutě překvapil špatně postaveného golmana Drinku Kočí a pěkným obloučkem ho přehodil - 1:2. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Ve druhé půli se domácí snažili svého soupeře zatlačit, ale příliš se to nedařilo, do koncovky se téměř nedostali. V 80. minutě kopal trestný kop nejlepší hráč hostí Špidlen a pod nadskakující zdí propálil míč do sítě - 1:3. V 88. zadělal na drama Bélik, který snížil na 2:3, ale žádné se nekonalo, neboť hosté vzápětí přidali čtvrtou branku a bylo rozhodnuto.

Diskusní téma: Béčko prohrálo překvapivě s Borovnicí !