Béčko prohrálo v Kunčicích, přípravce se dařilo

TJ Sokol Kunčice n/L - FK Dolní Kalná "B"
5 : 2 (2 : 0)

Branky: 21. Vejnar, 32. Kracík, 77. Petrák, 79. Jeřábek, 85. Míč – 49. Kohout, 88. Jiřička J.

Sestava: Drinka Tad. - Vl. Bartoš (46. Tauchman M.), Strnádek J., Dědek, Šoulavý - Klůz (57. Dressler), Koss, Horák, Kohout (65. Jiřička J.) - Lukeš (C), Jaríček

Rozhodčí: Prokůpek - Šeda, oddílový

ŽK: 1:0 (54. Adolf)

Diváků: 130

V šestém kole zajížděla Kalenská rezerva do nedalekých Kunčic nad Labem. První poločas derby skončil 2:0 pro domácí, kteří dokázali v 21. minutě po rohovém kopu vsítit první branku, o kterou se postaral bývalý kanonýr krajských soutěží Tomáš Vejnar, v ten čas oblékající dres FC Vrchlabí. Ve 32. minutě se po chybě naší zadní řady prosadil domácí Adam Kracík. Poločas tedy 2:0.
Do druhého poločasu nastoupilo béčko s cílem korigovat výsledek a vstřelit tak rychlou branku. To se podařilo ve 49. minutě Oldovi Kohoutovi. Místo toho, aby nás branka zdravě nakopla, tak se stal pravý opak a během 8 minut se gólově prosadili domácí a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Kosmetickou úpravu výsledku na konečných 5:2 zajistil Jarda Jiřička.