FK Dolní Kalná "B" - Sokol Starý Rokytník   4 : 2 ( 2 : 0 )

rozhodčí: Seidel-Dorotík, Ryšálek (laik)

ŽK: bez karet

diváků: 60

sestava: To.Drinka-Vaněk, M.Nosek, Dědek, Vl.Bartoš (10. Š.Drinka)-Kouhout (65. Strnádek), M.Ježek, T.Jiřička, Sobotka-Bélik (61. Dohnal), M.Lukeš

Domácí zahájili utkání aktivně, ale bez výrazného ohrožení branky soupeře. V 15. minutě se domácí radovali poprvé, Tomáš Vaněk našel přesným křižným pasem Davida Sobotku, ten výborně míč sklepl na Tomáše Jiřičku, který trefil přesně k tyči - 1:0. Domácí byli i nadále aktivnější, ale brankových příležitostí bylo jako šafránu. Až v poslední minutě prvního poločasu se ve vápně krásně uvolnil Tomáš Jiřička a netradičně levačkou rozvlnil síť za hostujícím golmanem podruhé. Poločas tedy 2:0. Ve druhám poločase již se utkání pouze dohrávalo, přesto padly čtyři branky. V 60. minutě měli hosté možnost snížit z pokutového kopu, ale Tomáš Drinka byl proti a hostujícího Handlíře skvěle vychytal. V 72.minutě poslal Tomáš Vaněk výbornou přihrávku na rozběhnutého Tomáše Jiřičku a ten to trefil neméně parádně - 3:0. V 76. minutě si naskočil Tomáš Vaněk na rohový kop a prudkou hlavičkou málem přerazil břevno ! V 82. minutě jsme šli do přečíslení tři na nikoho, místo čtvrté branky v soupeřově síti jsme však míč neskutečně zadrbali, hosté podnikli rychlý brejk a ukázali nám, co je to produktivita - 3:1. V 86. minutě se nám podařilo odskočit opět na tříbrankový rozdíl, parádní individuelní akci zakončil Láďa Dědek přihrávkou na Davida Dohnala a ten to z první nemohl trefit lépe - 4:1. Poslední slovo však patřilo hostům, v 88. minutě zahrávali v pořadí již druhý pokutový kop a tentokrát ho proměnili - 4:2. Béčko si tak v premierovém utkání nového soutežního ročníku připisuje zaslouženě tři body.

Diskusní téma: Béčko si poradilo se Starým Rokytníkem !