Béčko si udrželo skvělou jarní formu

Béčko si chtělo udržet jarní výkonnost a naplno bodovat, což se mu nakonec podařilo, i když to nebylo vůbec jednoduché, soupeř se prezentoval velmi solidním výkonem a tak početní divácká kulisa se obávala o výsledek až do poslední minuty. Domácí se dostali do vedení již v 8. minutě, kdy si naběhl na zadní tyč Vlasta Bartoš a nekompromisně zavěsil - 1:0. Kalenští měli i další šance k navýšení svého vedení, ale trestuhodně je zahazovali. A tak přišel trest, Haider pláchl naší obraně a s přehledem vyrovnal - 1:1. Do poločasu však domácí strhli vedení přeci jen na svoji stranu, když se trefil Vojta Dressler. Své umění musel předvést i nestárnoucí Tomáš „Chilavert“ Drinka a fantastickým zákrokem zabránil vyrovnání.

Ve druhém poločase měli domácí převahu, ale pojistku přidal až v 70. minutě opět Vojta Dressler. V závěru hosté Haiderem znovu snížili, drama ale již domácí nepřipustili a berou tak další tři důležité body.

FK Dolní Kalná „B“ vs. TJ Jiskra Horní Maršov 3:2 (2:1)

Branky: 39. a 70. Vojta Dressler, 8. Vlasta Bartoš - 21. a 80. Daniel Haider
Rozhodčí: Aleš Havlík - Martin Tauchman, Lukáš Strnádek