Béčko ve střeleckých hodech neuspělo v Prosečné

branky: Zdenda Tauchman, Olda Kohout, Jirka Koss

rozhodčí: Michal Černý - Vojtěch Smola, domácí laik

ŽK: 2:2

diváků: 70

sestava: J.Holubec - Ma.Stránský, M.Nosek, J.Strnádek, D.Sobotka - M.Lukeš, Z.Tauchman ml. (46. M.Zilvar), J.Koss, V.Purkert (21. L.Kalenský) - V.Klůz, O.Kohout

Již ve 3. minutě jsme se ujali díky dobrému presinku vedení, domácí ale za několik minut vyrovnali a navíc se další brankou ujali i vedení. Nám se podařilo vyrovnat a vzhlíželi jsme k poločasové přestávce. Jenže než jsme se jí dočkali, domácí nás ztrestali dalšími dvěmi brankami, poločas tedy 4:2. Na začátku druhé půle jsme se brankou na 4:3 vrátili do zápasu, domácí však za pouhou minutu opět odskočili na rozdíl dvou branek. Nám se podařilo vstřelit kontaktní branku na 5:4, ta ale nebyla pro ofsajd Míry Lukeše uznána. A to byl zřejmě zlom, domácí přidali v poklidu další dvě branky a herně i výsledkově utkání zcela ovládli a zaslouženě zvítězili. V neděli mají naši borci šanci na reparát.

Diskusní téma: Béčko ve střeleckých hodech neuspělo v Prosečném