FC Libotov - FK Dolní Kalná "B"   2 : 2 ( 2 : 2 ), penalty 1 : 2

branky: 3. Šimek, 6. Haase - 17. Tauchman, 41. Š.Drinka

rozhodčí: Kuric - Kmitovská, Pojezdný

ŽK: 0 : 1 (Zilvar)

diváků: 60 (z toho 4 z Dolní Kalné - děkujeme za podporu !)

sestava: J.Lukeš - Zilvar, Tauchman, Strnádek, T.Drinka - Hampl, M.Ježek, M.Bartoš, Sobotka - M.Lukeš (86. T.Navrátil), Š.Drinka

V Libotově se bohužel fotbal hrát nedal, stav místního hřiště to prostě neumožňuje. Do zápasu jsme nastoupili s velmi dobrou sestavou, v utkání jsme měli určitě na tři body, nakonec jsme ale rádi za dva, po šesti minutách jsme prohrávali 2:0 a mohlo být ještě hůře, ale podržel nás golman Honza Lukeš. Po úvodní čtvrthodince jsme převzali otěže zápasu na své kopačky a podařilo se nám vyrovnat. Nejprve se po centru Míry Lukeše prosadil střelou pod břevno Zdenda Tauchman, čtyři minuty před koncem poločasu zakončil pěknou přihrávku Tomáše Hampla z voleje Štěpán Drinka a bylo vyrovnáno. Ve druhé půli jsme chtěli otočit vítězství na naší stranu, ale již jsme se téměř k ničemu nedostali. Penalty má na svědomí Martin Bartoš, který mohl šest minut před koncem rozhodnout, krásně si zpracoval balon, obránce poslal skvělou zasekávačkou na Hřibojedy, ale potom napálil jen nohy golmana. Remíza byla asi spravedlivým vyjádřením sil na "hřišti". V penaltách jsme uspěli, neboť Honza Lukeš dvě střely domácíh borců vytěsnil svýma očima mimo tyče. Utkání bylo sehráno před pěknou kulisou a ve velmi přátelské atmosféře. Pokud oprávněně kritizuji stav hrací plochy, tak musím naopak vyzdvihnout snahu domácího klubu o vylepšení místního areálu, v rámci možností kabiny a tribunka, nový přístřešek pro diváky, kvalitní občerstvení. Mrzí mě přístup některých našich hráčů, kteří se k utkání nedostavili (ano, omluvili se ...), naopak oceňuji přístup těch, které jsem nominoval půl hodinu před odjezdem.