"Béčko" zbytečně přišlo o výhru nad Hajnicemi

• Sestava: Plecháč-Dědek, Nosek Mil., Strnádek, Drinka Tomáš-Zilvar (65.Drinka Tadeáš), Kohout, Kodytek V.(60.Navrátil T.ml.), Sobotka-Lukeš M., Ježek M. (70.Lukeš J.)
  • Rozhodčí: Lebeda (bez karet)
  • Diváků: 70
  • Komentář k utkání:
    Ve slunečném utkání na ne příliš dobře připraveném kalenském pažitu se hrál v prvním poločase fotbal na jednu branku, a to tu Hajnic. Kalenší měli od úvodního hvizdu převážně balón na svých nohou. Ve 13.minutě se za obranu hostí dostal M.Lukeš, kterého za cenu faulu zastavil obránce Hajnic. Z přímého kopu na hranici vápna se střelou do šibenice krásně trefil Sobotka a Kalná vedla 1:0. Po úvodní brance utkání měli domácí opět převahu, ta vyústila v nařízení pokutového kopu, který Tomáš Drinka proměnil a zvýšil tak na 2:0. Hajnice nevypadaly svěže, ale do druhého poločasu vstoupily aktivně. V domácí obraně podběhl stoper Nosek míč, kterým nechal vyniknout hostujícího forwarda, ten se nemýlil a snížil na 2:1. Hra domácích nebyla nejlepší, oba trenéři vystřídali a na hře to bylo znát. Jenže domácí defenzíva neměla svůj den, v polovině druhého poločasu se opět míč houpal v domácí síti po špatné komunikaci mezi brankářem a obránci, takže byl stav vyrovnaný 2:2. Do konce utkání se již žádná z domácích šancí neujala a tak tedy utkání skončilo remízou a šlo se na penalty. Ty lépe zvládlo mužstvo Hajnic a odváží si tak šťasné, ale asi zasloužené dva body z "Pod kaštanů".