5 : 2 ( 2 : 0 )

branky: Míra Lukeš, Míla Nosek

rozhodčí: Šolc

ŽK: Navrátil, Kohout

sestava: Navrátil-Stránský st., R.Benecký, Strnádek, Drinka-Zilvar, M.Nosek, Kohout, M.Lukeš-Bélik, Běhounek

V utkání na vyprahlém hřišti zvítězili zcela zaslouženě domácí. V prvním poločase na hřišti existovalo jen mužstvo domácího Sokola, které nás ve všech směrech převyšovalo o dvě třídy. Jeho vedení 2:0 v poločase tak pro nás bylo ještě milosrdné. Hned zkraje druhé půle přidali domácí třetí branku a bylo rozhodnuto. Hosté se poté trochu zlepšili, využili rozhádanosti domácích hráčů, podařilo se jim vstřelit dvě branky, ale na body to tentokrát nestačilo. Zejména za stavu 4:2 byla branka po velkém závaru před domácí brankou na spadnutí, ale bohužel. Hráči Prosečné mají kvalitu a tu v utkání potvrdili. Přesto kluci zaslouží poděkování, že utkání bez posil a možnosti střídání relativně zvládli.

Diskusní téma: Béčko ztratilo body v Prosečné !