FK Dolní Kalná "B" - FC Libotov   5  :  0  ( 2 : 0 )

branky: Tomáš Jiřička 2, Míra Lukeš, David Sobotka, Michal Mařík

rozhodčí: Klečka - Kmitovská, Mrkvička

ŽK: bez karet

diváků: 42

sestava: J.Lukeš (46. Ta.Drinka)-Zilvar, Strnádek, Nosek, To.Drinka-Bélik, T.Jiřička (58. Mařík), Sobotka, Šimůnek (78.Kalenský)-M.Lukeš, Kohout

Poslední utkání na stadionu Pod Kaštany v podzimní části sezony obstarala domácí rezerva, která přivítala zatím jediného přemožitele ve své soutěži, družstvo Libotova. Kádr domácích dostál mnoha změn a díky omluvenkám na poslední chvíli se do základní sestavy dostaly staronové tváře v podobě Martina Bélika a Davida Sobotky, kteří si tak odbyli svoji podzimní premiéru a zároveň i derniéru.

Druhý jmenovaný se hned v úvodu vyznamenal, když se v 15. minutě po ose Nosek, Drinka a Kohout dostal nezištně do brankové šance, kterou s přehledem proměnil. Vzhledem k terénu, který byl sice regulérní a hratelný, nicméně v pokročilé "podzimní fázi, vskutku parádní fotbalový moment, kdy se balon dostal z poloviny hřiště až na velké vápno, kde jej Sobotka nechytatelně "uklidil pod klacek". To vše na jeden dotek! Hosté mohli vzápětí vyrvonat, ale ve slušné šanci vychytal Klazara Lukeš. Byli to tedy domácí, kdo přebral otěže celého zápasu a hosty již po zbytek utkání do ničeho nepustil. Na 2:0 zvyšoval Tomáš Jiřička, když si našel odražený balon po rohovém kopu.

Hned po přestávce přidal třetí hřebíček do pomyslené rakve soupeře Míra Lukeš, čímž byl zápas prakticky rozhodnut. Těsně před svým vystřídáním přidal svoji druhou branku Tomáš Jiřička a přepustil posléze svoje místo nováčkovi, hrajícímu teprve druhý zápas v kalenském dresu, Michalu Maříkovi. Ten dostal v 75. minutě po rychlém přečíslení pěkný centr od nestárnoucího Josky Kalenského a svoji premiérovou brankou uzavřel gólový účet utkání na 5:0. Za zmínku stojí excelentní výkon stopera Míly Noska, na kterém nebylo ani vteřinu znát, že den před zápasem odehrál celé utkání za "A" mužstvo, kde rovněž vynikal. Stínem utkání je bohužel zranění autora tohoto článku, který v poločase musel střídat s podezřením na prasklý meniskus, což mu na pondělní prohlídce potvrdil i věhlasný vrchlabský ortoped, MUDr. Patrák.