Béčku se povedl parádní obrat, na rozdíl od Sparty se mu v penaltách dařilo a v poháru jde dál + sestřih z penalt

K okresnímu poháru přijel Pod Kaštany nováček okresního přeboru FC Libotov a posílenému domácímu mužstvu jasně ukázal, že to nebude žádná procházka růžovým sadem. Hosté se dostali do vedení povedenou trefou Vršeckého, vzápětí se podařilo vyrovnat rovněž pěknou brankou Lukáši Kalenskému. Jenže do poločasu šli hosté znovu do vedení, když domácí obrana namazala Novotnému a ten přehodil domácího brankáře Štilce - 1:2. Šance domácích zblokovala hostující obrana, která navíc vykopávala míč dvakrát i z brankové čáry. Po přestávce se snažili domácí vyrovnat, byli to ale znovu hosté, kteří se dvakrát prosadili a zvýšili své vedení již na 1:4. Za tohoto stavu však domácí mladíci, jejichž výkon byl do té doby až ostudný, přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a na hřišti to bylo hned znát. Lukáš Kalenský znovu vysušil střelný prach a třemi brankami v rozmezí 15 minut vyrovnal na konečných 4:4! A to nemuselo být vše, domácí dali v nastavení ještě pátou branku, tu ale rozhodčí pro ofsajd správně neuznal. O postupujícím tam musely rozhodnout pokutové kopy. V nich byli úspěšnější domácí, hosté neproměnili dvě, domácí jednu. Závěrečnou penaltu Dan Navrátil, který na penaltový rozstřel vystřídal Honzu Štilce, vyrazil a domácí tak mohli slavit. V dalším kole poháru přijede Pod Kaštany, s exligovým hráčem Janem Blažkem v sestavě, Baník Žacléř.

FK Dolní Kalná "B" - FC Libotov 5:4 (1:2), penalty 4:3
Branky: Lukáš Kalenský 4 - Novotný 2, Vršecký, Voňka
Rozhodčí: Zahajský - Ilchenko, Herák
ŽK: 2:3
Diváků: 120
Sestava: J.Štilec - V.Bartoš, M.Bartoš, J.Strnádek, V.Klůz (75. O.Kohout) - M.Ježek (46. M.Lukeš), M.Najman, J.Koss, D.Navrátil - M.Slavík, L.Kalenský

SESTŘIH Z PENALTOVÉHO ROZSTŘELU

Diskusní téma: Béčku se povedl parádní obrat, na rozdíl od Sparty se jí penaltový rozstřel povedl a v poháru jde dál + sestřih z penalt