Bílou Třemešnou jsme dokázali porazit 5:2 !

FK Dolní Kalná - Sokol Bílá Třemešná    5  :  2  ( 2 : 2 )

branky: Dohnal 2, Hampl, M.Najman, D.Najman

rozhodčí:  T.Navtrátil st.

diváků: 6

sestava: Lánský-M.Bartoš, J.Navrátil, Dědek, J.Jiřička-M.Najman, A.Kodytek (46.Tauchman), T.Navrátil (70.A.Kodytek), Hampl-Gaszi (46.D.Najman), Dohnal (70.Gaszi)

Jelikož úvodní mistrovské utkání s Kocbeřemi jsme museli z důvodu nezpůsobilého terénu v Dolní Kalné odložit, sehráli jsme na umělé trávě v Nové Pace přípravné utkání s účastníkem 1.A třídy Sokolem Bílá Třemešná (ten měl rovněž odložené utkání). Trenéru Romanu Beneckému se sešlo třináct hráčů, ze širšího kádru chyběl Víťa Kodytek, Filip Razák, Vlasta Bartoš a David Ježek. Kde poslední dva byli, ví búh .... V utkání padlo hodně branek, a to ještě střelci měli silně vychýlenou mušku, k vidění byla ale na obou stranách také velká spousta nepřesností. Hosté byli v úvodní dvacetiminutovce výrazně aktivnější a dostali se do dvoubrankového vedení, ale zejména na druhou branku jsme jim špatnou rozehrávkou pěkně namazali. Ve druhé části první půle jsme hru vyrovnali a do poločasu i skore, když se dvakrát parádně trefil David Dohnal. A nemusel být sám, neboť dvě megašance Ondry Gasziho po gólu přímo volaly. Poločas tedy 2:2. Začátek druhého poločasu patřil opět hostům, Ti ale svoje šance nevyužili, když se několika parádními zákroky blýskl nový golman v naší brance Tomáš Lánský. Závěrečná půlhodinka utkání byla zcela v naší režii, podařilo se nám soupeře přehrávat a vstřelit další tři branky. A to jsme ještě nastřelili břevno a další dvě tutovky neproměnili. Takže s výsledkem vládne určitě spokojenost, s většinou pasáží hry rovněž. Co však musíme výrazně zlepšit, tak je rozehrávka na vlastní polovině, která je pomalá, laxní a často velmi nepřesná. Rovněž musíme zkvalitnit přihrávky v předfinální a finální fázi, neboť stále až příliš mnoho jich končí na nohou soupeře či v zámezí. No a samozřejmě koncovku, mistrovská utkání nebudou o deseti šancích, ale třeba o jedné, o dvou. Jinak kluci zaslouží pochvalu, věřme, že pokud dodrží před utkáním ve Dvoře životosprávu, mohlo by to být ještě lepší.

TN st.

Diskusní téma: Bílou Třemešnou jsme dokázali porazit 5:2 !

Zapas

David Ježek | 29.03.2018

Normálně jsem se omluvil tak to snad stačí... Jsou tací který se ani neomluvi :-)

Hodnocení utkání trenérem soupeře

Tomáš Navrátil st. | 25.03.2018

Zhodnocení utkání trenérem Bílé Třemešné Lubomírem Křovákem: "Zasloužené vítězství Dolní Kalné. My jsme hráli dobře prvních dvacet minut, dali jsme dvě branky, pak jsme si ale mysleli, že dáme soupeři pytel a úplně přestali hrát. Kalenští si s námi dělali co chtěli, jsem zklamán z přístupu hráčů. Je to naše druhé přípravné utkání, to první jsme odehráli proti mužstvu krajského přeboru FK Jaroměř a prohráli 4:2, to ale kluci hráli velmi dobře. Dnes to bylo špatné."