Středa 28.10. od 10.00 hod. - Ml.přípravka zajíždí na turnaj do Rudníku, odjezd v 8.50 od sokolovny. Vedoucím je pověřen pan Vlastimil Klůz.
Středa 28.10. od 15.30 hod. - Trénink mužů A+B, sraz v 15.15 hod.

Sobota 31.10. od 10.00 hod. - Ml. žáci zajíždí do Malých Svatoňovic, odjezd v 8.30 od sokolovny. Vedoucí mužstva bude zajištěn.
Sobota 31.10. od 14.00 hod. - Muži "A" hrají v Rudníku, odjezd ve 12.45 hod. od sokolovny

Muži "B" a mladší přípravka již o víkendu nehrají, neboť jejich podzimní části soutěží již skončily

Ke dni 26.10.2015 byl ze všech funkcí v našem fotbalovém klubu dočasně odvolán trenér ml.přípravky a ml.žáků Petr Přiklopil. Po vyrovnání všech finančních závazků bude situace znovu posouzena. Děkujeme za pochopení.

TNml.

Diskusní téma: Boj o první místo pokračuje, jak se povede áčku v Rudníku? Trenér přípravky a ml.žáků Petr Přiklopil odvolán...

ml.přípravka

deklik 28.10.2015
Kluci sehráli další kvalitní turnaj kluci hráli dobře a kvalitně k nejlepším hráčům patřili Pepa Nosek ml.,a golman Eliáš Přiklopil který dnes tým podržel i k jednomu vítězství našeho týmu ,ale všem klukům patří velké dík za předvedenou práci na hřišti dík klukům a rodičům

Závěrečný turnaj ml.přípravky

Klůz V. 28.10.2015
Na turnaj dorazilo 9 hráčů Kalné,čímž chci rodičům poděkovat že na děti nepřenesli nesrovnalosti pramenící z práce trenéra.První zápas se Dvorem kluci prohráli hlavně kvůli "prospalému" prvnímu poločasu,ten druhý již byl vyrovnaný,ale náskok soupeře nedostižný.Ve druhém zápase s Rudníkem se hrál vyrovnaný fotbal,ale ani tady si kluci neodpustili slabší chvilku,kdy během 5-ti minut obdrželi 3 branky z rychlých protiútoků.To je však nepoložilo a díky bojovnosti po celou dobu zápasu si mohli nakonec vychutnat radost z vítězství.Ve třetím zápase s Maršovem se opět v poli hrál vyrovnaný fotbal,ale s postupem času bylo znát,že našim hráčům dochází síly.Hlavní rozdíl byl v tom,že zatímco hosté své šance dokázali proměnit,tak našim hráčům létal míč po střelách několikrát doslova(!!!) o pár centimetrů vedle branky.V posledním zápase tedy porážka,ale za svůj výkon se kluci rozhodně stydět nemusí.Na závěr děkuji rodičům za odpovědný přístup k tomuto turnaji.

Áčko zůstává minimálně do soboty na prvním místě

Tomáš Navrátil st. 28.10.2015
Dohrávka 1.B třídy, skupina "B":
FC Rudník-Baník Žacléř 1:3 (1:1)
Do 70. minuty byli domácí lepším mužstvem, ale stav byl "pouze" 1:1. Poté trefili domácí tyč a z protiútoku dali hosté na 1:2. V závěru Baník vítězství pojistil brankou z penalty. Rudníku byl vyloučen středopolař Pavel Knap.