FK Dolní Kalná "A" - TJ Sokol Nepolisy   1:3 (0:0)
Rozhodčí: Buchta - Smola, Vítek
ŽK: 1:0 (80. T.Navrátil)
Diváků: 190
Sestava: To.Drinka - Zilvar, T.Navrátil, Stránský, J.Navrátil (82. Dědek) - M.Tauchman, Z.Tauchman (C), Hampl, Vl.Bartoš - Dressler, Najman (46. Š.Drinka)

Veležité utkání v boji o záchranu domácí nezvládli. Po nerozhodném poločase udeřil soupeř dvěmi rychlými brankami, domácí se vrátil do zápasu brankou Zdendy Tauchmana, ale místo vyrovnání, které měl na noze MartinTauchman, přišla fatální chyba stopera a bylo rozhodnuto.

Tomáš Navrátil, trenér FKDK:
"Klíčové utkání jsme bohužel nezvládli. Soupeř vyhrál naprosto zaslouženě, je na nás obrovská deka, chybí energie, kvalita, hráči, v koncovce se trápíme a vzadu děláme školácké chyby. Věřím, že všichni si situaci uvědomí a pro záchranu udělají maximum."

Milan Havlík, vedoucí mužstva Nepolis:
"Přeložení zápasu nám paradoxně pomohlo, chyběl nám ze základu pouze jeden zraněný hráč a bylo to znát. Moc jsme chtěli a jsme za 3 body nesmírně rádi."

TJ Sokol Černý Důl - FK Dolní Kalná "B"   4 : 0 ( 3 : 0 )
Rozhodčí:
Smola
Sestava: Kohout - Šoulavý, J.Strnádek, Ta.Drinka, Tušiak - Jariček (70. D.Sobotka), Koss, Z.Tauchman st., Klůz - D.Ježek, M.Ježek
Béčko jelo do Černého Dolu v hodně okleštěné sestavě s několika veterány v základu, aby umožnilo co nejvíce doplnit "A" mužstvo. Domácí byli po celé utkání jednoznačně lepší a zaslouženě zvítětili.

FK Dolní Kalná - SK Sparta Úpice  3:8 a 5:8
Přípravka porovnala síly se Spartou Úpice. Oba zápasy byly velmi pěkné a perfektní výkony se blýskli domácí i hostující brankář. Soupeři z Úpice se podařilo hrát na 100% obě utkání, domácí měli lepší pouze první poločas, kdy vedli 2:1 a ve druhém 3:3. V konečném výsledku přípravka prohrála oba zápasy.

Střelci FKDK: 4 Dominik Kroka, 2 Daniel Nosek, Alan Ryšálek a Ondra Novotný

Diskusní téma: Černý víkend dolnokalenského fotbalu