I přes porážku je však nutno hodnotit vystoupení našich hráčů velmi kladně

Sestava na toto utkání se skládala velmi těžce, někteří dali přednost jiným aktivitám a tak k utkání odjelo pouze jedenáct hráčů. Na poměrně solidně připraveném hřišti se hrál po celé utkání zcela vyrovnaný fotbal. V první půli bylo na každé straně po jedné tutovce, nejprve odvrátil nebezpečí na brankové čáře v hodině dvanácté Láďa Dědek, na druhé straně neproměnil samostatný únik na gólmana domácích Radek Jariček. V prvním poločase měla ale hra našeho mužstva velmi solidní parametry. Bohužel nástup do druhé půle se nám nepovedl a domácí šli dvěma slepenými góly do vedení. Nejprve poslal ve 49. minutě do vápna trestný kop Marek Pavlíček, ve vápně se nejlépe zorientoval jeho otec Zdeněk a domácí šli do vedení - 1:0. Pět minut na to poslal domácí křídelník do vápna prudkou přízemní přihrávku, kterou si poslal David Ježek krásným volejem do vlastní sítě - 2:0. Hosté se však nevzdávali, měli míč častěji na kopačkách a v 67. minutě mohli snížit, pěknou střelu Vlasty Bartoše však domácí gólman Hrubý vyrazil. Hosté se dočkali až deset minut před koncem, po špatné rozehře domácích se dostal k míči Míra Lukeš a jeho zakončení přesně k tyči bylo více než pohotové - 2:1. V závěru měli hosté tlak, domácí chodili do brejků, branky se ale již na místní poměry početné publikum ani přes tříminutové nastavění, kdy byl v domácím vápně gólman Ferda Scharm, nedočkalo.
I přes porážku je však nutno hodnotit vystoupení hostujících hráčů velmi kladně.

TJ Sokol Černý Důl vs. FK Dolní Kalná "B" 2:1 (0:0)

Branky: 49. Zdeněk Pavlíček, 54. David Ježek (vlastní) - 80. Míra Lukeš
Rozhodčí: Šeda - Řezáč, domácí laik (postupně se vystřídali tři!)
ŽK: 3:1
Sestava: F.Scharm - D.Ježek, M.Bartoš, L.Dědek, L.Horák - V.Klůz, V.Bartoš, J.Koss, R.Jariček - M.Mikulka, M.Lukeš

Všechny výsledky 7. kola a aktuální tabulku naleznete ZDE.

Diskusní téma: I přes porážku je však nutno hodnotit vystoupení našich hráčů velmi kladně