Jeden z nejlepších výkonů podali starší žáci ve Svobodě

Dne 30.5.2015 sehráli starší žáci mistrovské utkání ve Svobodě nad Úpou. Sestava kluků, která se utkaní zúčastnila byla následující: Tusiak, Peterka,Tmej, Horák, Kandra, Zapadlo, Tauchman a Šimůnek.
První zápas skončil 3:1 ve prospěch Kalné, poločas byl 2:1. Branky vstřelili Taucham 2 a Tusiak.
Druhý zápas kluci prohráli 2:0 s poločasem 0:0. Tento zápas, který kluci prohráli byl nejkvalitnější v této sezoně i přes paradox prohry. Kluci hráli na jeden dotek, přechody do protiutoku a kombinace ve hře vypadali opravdu výborně. To vše však bylo k ničemu, protože cestu pro vítězný gól zmařil brankář Svobody. Po nepříliš jistém výkonu z prvního zápasu zachytal a hlavně kluky vymazal svými bravurními zákroky. Soupeř za celou dobu tohoto zápasu provedl dva protiutoky, ze kterých padly dva góly. Po zápase vysmekl trener Ptáček pochvalu se slovy, že kluci i přes porážku podali famozní výkon, jak co se týče kvality utkání, tak ocenil disciplínu s jakou kluci zápas odehráli.