Kunčice Pod Kaštany vedli, ale odjeli s prázdnou

FK Dolní Kalná "B" vs. TJ Sokol Kunčice n. L.
4 : 2 ( 0 : 1 )

Branky: 50. Š. Drinka, 55. Lukeš, 58. Š. Drinka, 60. Jiřička - 20. Míč, 68. Vejnar
Rozhodčí: Buchar Pavel - Gabrle Matěj, Wiesner Jiří
ŽK: 0:0
Diváků: 110

Sestava: Scharm - Horák, Dědek, J. Strnádek, Šoulavý - Lukeš, Koss (C), Najman, Klůz (80. To. Drinka) - Jariček (46. Jiřička), D. Ježek (46. Š. Drinka)

Do zápasu jsme vstoupili jako “kované” béčko a po několika minutách, kdy se přelévala hra ze strany na stranu, jsme po chybě ve středu hřiště ztratili míč a soupeř třemi doteky dával gól vesměs do prázdné branky. Zbytek poločasu nebyl pro diváky nijak záživný, minimálně pro domácí, jelikož kalenští borci toho moc nevymysleli, ba naopak museli hasit pár drobných náznaků soupeře. Poločas tedy 0:1. Do druhého poločasu možná riskantní střídání v podobě obou útočníků, kdy na lavičce zůstal “pouze” veterán Tomáš Drinka, se nakonec ukázalo jako maximálně využité. Během 15 minut svítilo na světelné tabuli skóre 4:1, kdy se o góly postarali právě dva střídající Štěpán Drinka a Jarda Jiřička, které chladnokrevně (konečně) doplnil Míra Lukeš. Hosté se ještě pokusili o tlak, ale na více než zkorigovaní výsledku na konečných 4:2 už to nestačilo.

Béčko se v posledním utkání podzimní části představí v Libotově, kde hraje v neděli 6. 11. netradičně od 11 hodin.

Diskusní téma: Kunčice Pod Kaštany vedli, ale odjeli s prázdnou