FK Dolní Kalná - TJ Sokol Roztoky nad Jizerou   2 : 1 ( 1 : 1 )

branky:   35. M. Bartoš z pen., 79. T. Hampl - 3. soupeř

rozhodčí: Dan Navrátil - Tomáš Drinka, funkcionář soupeře

diváků: 25

sestava: F.Scharm - Vl.Bartoš, J.Navrátil, T.Navrátil, M.Bartoš (36. L.Strnádek) - M.Najman, Z.Tauchman, M.Stránský, T.Hampl - J.Jiřička, Š.Drinka. Průběžně střídali V.Kodytek, V.Dressler a J.Strnádek

Další přípravné utkání jsme sehráli na novopacké umělce s vedoucím celkem okresního přeboru semilska Sokolem Roztoky u Jilemnice. Soupeř hrál velmi dobře, hodně nás pozlobil a poukázal na nedostatky, na kterých musíme zapracovat, tedy na ležérnosti a nezodpovědnosti ve středu obrany a velkou ztrátovost relativně jednoduchých míčů, kdy nejsme pod tlakem soupeře.  To samozřejmě souvisí i s nabídkou hráčů bez míče a celkovou technickou vyspělostí na míči. Soupeř se ujal po našem zaváhání ve středu hřiště velmi lacině a brzy vedení, nám trvalo, než jsme se trochu rozkoukali. Do několika šancí jsme se dostali, ale v koncovce jsme byli velmi zbrklí a nepřesní. Až ve 35. minutě se nám podařilo vyrovnat, když penaltu za ruku ve vápně proměnil nechytatelně Martin Bartoš, paradoxně se však při kopu zranil a musel střídat. Ve druhé půli jsme soupeře zatlačili, ale srážela nás nepřesnost, spoustu míčů jsme soupeři jen odevzdali, spoustu míčů nám uteklo, šancí jsme si několik vytvořili, proměnili ale pouze jedinou, Zdenda Tauchman vysunul přesnou přihrávkou vlevo nabíhajícího Tomáš Hampla a ten se nemýlil - 2:1. Soupeř měl ve druhé půli také jednu tutovku, ale neproměnil ji. Pro nás velmi poučné utkání, soupeři děkuji a gratuluji k velmi dobrému výkonu. Nás teď čekají poslední dvě přípravná utkání, jaro "pravdy" již se nezadržitelně blíží.