Mladší žáci vyhráli obě svá utkání, starší žáci narazili na dobrého soupeře

Dne 11. 4. 2015 sehráli mladší žáci mistrovský zápas na domácím hřišti proti Žacléři. Poločas prvního zápasu byl 3:1 a celkový výsledek 8:1. Branky za FKDK dávali Ježek Jak. a Dressler po dvou, Stránský, Kalenský, Šimůnek a Junek po jedné. Druhý zápas byl v poločase 2:0, celkový výsledek byl 5:0. Branky za FKDK dali Navrátil tři, Korda a Dyntar po jedné.

Dne 12.4.2015 odehráli starší žáci mistrovské zápasy proti Svobodě. Jednalo se o kvalitní zápasy, kdy soupeřova obrana a brankář patří mezi nejlepší v této soutěži. Poločas prvního zápasu byl 0:0, celkový výsledek pak 1:0 ve prospěch soupeře. Druhý zápas byl v poločase 1:0 pro FKDK po proměněné penaltě Patrika Kandry. Konečný výsledek byl 2:0, kdy druhý gól dal Martin Tauchman.

Diskusní téma: Mladší žáci vyhráli obě svá utkání, starší žáci narazili na dobrého soupeře