Na hattrick Jirky Kosse navázal Jarda Jiřička

V prvním poločase mělo béčko výraznou převahu, ale branku se mu vstřelit nepodařilo, šancí ale mělo dostatek, zejména ze vzduchu po rohových a trestných kopech. Hosty držel zejména výborný mladý gólman, který se ale rozhodně nejmenoval Tomáš Zengler. Ve druhé půli domácí tlak pokračoval, hosté ale využívali každou možnost k rychlému protiútoku. Vlasta Bartoš trefil snad již svojí čtvrtou gólovou hlavičkou břevno, branky se však natěšení domácí ne a ne dočkat. Na domácí kopačky již se s blížícím závěrem začala vkrádat nervozita, v 71. minutě však vzal osud utkání do svých rukou |Jarda Jiřička a během sedmi (!!) minut vstřelil opařenému soupeři hattrick. Jedna branka hezčí než druhá! Nutno poznamenat, že hosté předvedli Pod Kaštany velmi dobrý výkon a výsledek je pro ně krutý.

FK Dolní Kalná "B" - TJ Jiskra Bernartice   3 : 0  ( 0 : 0 )

Branky: 71., 75., 78. Jarda Jiřička
Rozhodčí: Herák - Diviš, Votoček
ŽK: 0:2
Diváků: 80
Sestava: J.Štilec - V.Klůz, L.Dědek, M.Najman, O.Tušiak - V.Bartoš, M.Ježek, J.Koss, R.Jariček - M.Lukeš, D.Ježek
Průběžně střídali: J.Jiřička, M.Štilec

AKTUÁLNÍ TABULKA PO 9. KOLE - ZDE

Další utkání odehraje "B" tým v sobotu 7. 10. od 13:00 na půdě Baníku Radvanice.

Diskusní téma: Na hattrick Jirky Kosse navázal Jarda Jiřička