Sestava FKDK: Dressler V. - Stránský M., Nosek M., Drinka Tom., Korda J. - Bélik (70. Benecký M.), Strnádek, Sobotka, Drinka Tad. - Ježek M., Kalenský

Rozhodčí: Tandler
Bez karet
Diváků: 50

Dolnokalenská rezerva vyrazila v sestavě, kterou nepamatuje sebevětší pamětník,jelikož "áčko hrálo souběžně, někteří hráči najednou onemocněli zákeřnou nemocí přezdívanou MS v hokeji a další "experti" zjistili, že nemohou z jiných velmi vtipných důvodů. Nicméně hráči byli i této sestavě odhodláni poprat se o dobrý výsledek. Od začátku však bylo jasné, kdo bude držet otěže zápasu a kolem dvacáté minuty otevřel skóre domácí útočník. Chviličku na to, zahodil po parádním centru na čepici stoprocentní šanci středopolař Lukáš Strnádek a to bylo ze strany Dolní Kalné vše. Do poločasu se i přes mírnou převahu domácích skóre neměnilo a do kabin se šlo tedy s nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ve druhém poločase v podstatě tvořili hru dva zkušení matadoři na středu zálohy a vytvářeli domácím útočníkům spousty šancí, ze kterých  padly hned čtyři
branky a tím potvrdili celozápasovou převahu. Dolnokalenští borci měli zhruba dva tři brejky, ale gólová potence byla na bodu mrazu. Zápas tedy skončil dle mého názoru spravedlivě 5:0. Stínem utkání bylo nepříjemné zranění cca v 85. minutě, kdy si domácí hráč zřejmě přetrhl kolení vaz. Tímto mu přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník.