TJ Sokol Staré Buky - FK Dolní Kalná "A"     5 : 2 ( 3 : 1 )

branky: Křižovič 2, Tošovský, Záplata, Knap - J.Navrátil, V.Kodytek

rozhodčí: Hofman - J.Franěk, T.Franěk

ŽK: bez karet

diváků: 120

sestava: Tauchman-M.Bartoš (70. Šimůnek), J.Navrátil, Nosek, Sobotka-M.Najman, A.Kodytek, D.Najman, Dědek-Dohnal, V.Kodytek

Pavel Korec, předseda Starých Buků: "V posledním utkání velmi vydařené sezóny jsme získali povinné tři body,utkání mnoho krásy nenabídlo,bylo znát,že je to poslední utkání a v hlavách hráčů už se těžko hledala motivace,ale i tak si diváci přišli na své díky sedmi vstřeleným brankám,velké poděkování za historickou sezónou sokolíků hráčům,našim vynikajícím fanouškům,v neposlední řadě našim sponzorům a všem,kdo se kolem fotbalu ve Starých Bukách pohybují,teď si chvíli odpočinout od fotbalu a dobře se připravit na další sezónu."

Tomáš Navrátil st.: "Poslední utkání sezony jsme výsledkově sice nezvládli, ale vzhledem k tomu, v jaké sestavě jsme ho odehráli, tak nezbývá než klukům poděkovat. Navíc jsme neměli ani golmana, takže utkání musel odchytat předseda Zdenda Tauchman a zejména ve druhé půli si ve vypůjčených rukavicích vedl více než dobře. Domácí vyhráli zaslouženě a určitě mají na to, aby si vyzkoušeli 1.A třídu. Zázemí v Bukách šlo výrazně nahoru, nové kabiny, krásný trávník, skvělí fanoušci. Ostudu jsme rozhodně neudělali, ale na víc v současné době při absenci tolika hráčů nemáme. První naši branku vstřelil Kuba Navrátil (v zápise je mylně uvedeno Míla Nosek), který se na hranicí vlastního vápna zmocnil míče, přesprintoval celé hřiště a obstřelil golmana Pelce a vyrovnal na 1:1. Druhou branku vstřelil Víťa Kodytek po perfektní přihrávce Davida Dohnala a snižoval na 4:2. Další dvě příležitosti jsme za tohoto stavu bohužel nevyužili. Domácí své vítězství v závěru ještě zaslouženě navýšili, od většího debaklu nás zachránila jejich špatná koncovka a excelentní výkon "brankáře" Tauchmana. Těm, co mají kalenský fotbal rádi a dýchají pro něj, ať už to jsou hráči, funkcionáři či diváci, za celé jaro děkuji !

FK Dolní Kalná"B" - TJ Lánov     3 : 5 ( 2 : 2 )

branky: J.Jiřička 2, Kohout - Šafařík 2, Losenický, Horák, Procházka

rozhodčí: Seidel - Seidelová, Michl

ŽK: 1:2

diváků: 80

sestava: To.Drinka-Zilvar, Vaněk, Strnádek, Šimůnek-J.Jiřička, A.Kodytek, Sobotka (64. Tauchman), Hampl-Dohnal, Kohout

Na skvěle připraveném pažitu se odehrálo velmi dobré utkání, které si diváci užili, osm branek, odpískané i neodpískané penalty, spousta šancí na obou stranách. Hosté se ujali vedení pěknou střelou nestárnoucího kanonýra Michala Losenického, domácí však odpověděli dvěmi brankami a průběžný stav otočili. Nejprve vyrovnal z penalty, která se rozhodně neměla pískat, Jarda Jiřička, který tři minuty na to poslal domácí i do vedení, když trefil míč přesně k tyči po nezištné přihrávce Tomáše Hampla. Lánovští však ještě do poločasu vyrovnali, když se z trestného kopu trefil nechytatelně Horák. Druhá půle byla nahoru dolů, do vedení šli pro změnu lánovší, ale i na tuto branku dokázali domácí ještě zareagovat. Na milimetrový centr Davida Dohnala si naskočil Olda Kohout a golmanu Tučkovi nedal žádnou šanci - 3:3 ! Pak měli kopat domácí další penaltu, která tentokrát byla více než stoprocentní, ale sudí Míra Seidel se již druhou písknout neodvážil. V závěru udeřili hosté dvěmi brankami z brejků a utkání dotáhli do vítězného konce. Vzhledem k dění na hřišti zaslouženě. Domácí borci ale nesehráli vůbec špatné utkání a za svůj výkon zaslouží pochvalu !

Diskusní téma: Obě mužstva dospělých se se sezonou loučila pětigólovými příděly !