Pět branek Lukáše Kalenského znamená vítězství v Maršově

Druhý zápas během čtyřiadvaceti hodin absolvovalo béčko opět na hřišti soupeře, tentokrát zajíždělo na krásný pažit do Horního Maršova. Sestavu se nakonec podařilo poskládat poměrně slušnou a tak trenér Sobotka se pokusil tým poskládat tak, aby odčinil nedělní porážku ze Starého Rokytníku a navrátil mužstvo opět na vítěznou vlnu. A nutno říci, že se mu to povedlo! Od počátku utkání byli hosté daleko aktivnější a daleko častěji na míči a hlavně, měli ve svém středu superstřelce Lukáše Kalenského, který dal všech pět branek! V 6. minutě se prosadil poprvé, když svoji přízemní střelu pravačkou otřel o tyč, ve 13. minutě skóroval podruhé, tentokrát projektil pro změnu z jeho levé nohy skončil přesně v šibenici. V utkání jsme dominovali, přišla však zcela zbytečná minela Vlasty Bartoše a domácí lacině snížili a následně hru zcela vyrovnali. V závěru poločasu jsme znovu odskočili, když se v rozmezí třech minut dvakrát nechytatelně trefil opět Lukáš Kalenský. Poločas tedy 1:4 pro hosty. Ve druhé půli jsme kontrolovali hru, v 64. minutě nám však zatrnulo, Ferda neodhal při výběhu mimo vápno míč, fauloval, rozhodčí Ilchenko vytáhl naštěstí jen žlutou kartu. Dvacet minut před koncem jsme přidali, kým jiným než Lukášem Kalenským, pátou branku, opět nechytatelná střela na zadní tyč. V 80. minutě jsme propadli v obraně a domácí Haider prostřelil Ferdu – 2:5. Poté už se pohodové utkání jen dohrávalo a v 90. minutě ho velmi slušný rozhodčí Ilchenko ukončil. Kluci zaslouží poděkování nejen za přístup, ale za předvedenou hru a výsledek. Lukáš Kalenský pak velkou gratulaci za pět výstavních branek, na sváteční májové odpoledne bude vzpomínat hodně dlouho.

TJ Jiskra Horní Maršov - FK Dolní Kalná "B"

2 : 5 ( 1 : 4 )

Branky: 19. a 85. Daniel Haider - 6., 13., 36., 39. a 72. Lukáš Kalenský

Rozhodčí: Ilchenko - Seidel, Herák