Plán na tento týden

úterý, 13. srpna

- trénink mužů od 18.15, sraz v 18.05 na hřišti

pátek, 16. srpna

- trénink mužů od 18.15, sraz v 18.05 na hřišti

sobota, 17. srpna

- mistrovské utkání 1.B třídy FK Dolní Kalná "A" - SK Sparta Úpice od 17 hodin, sraz hráčů v 16.00 na hřišti

Nominace: Ulrych, Strnádek, J.Navrátil, A.Kodytek, M.Bartoš, Š.Drinka, M.Stránský, M.Šulc, V.Kodytek, Hampl, Dressler, M.Lukeš, Najman, Dědek, Tauchman

neděle, 18. srpna

- mistrovské utkání III.třídy OFS Trutnov FK Dolní Kalná "B" - FK Chvaleč od 17 hodin, sraz hráčů v 16.00 na hřišti

Nominace: To.Drinka, D.Ježek, Lacina, Bélik, Kohout, M.Benecký, Strnádek, M.Lukeš,  Najman, V.Kodytek, M.Nosek, Š.Drinka

 



Více zde: https://www.fkdolnikalna.cz/products/plan-na-tento-tyden10/

úterý, 13. srpna

- trénink mužů od 18.15, sraz v 18.05 na hřišti

pátek, 16. srpna

- trénink mužů od 18.15, sraz v 18.05 na hřišti

sobota, 17. srpna

- mistrovské utkání 1.B třídy FK Dolní Kalná "A" - SK Sparta Úpice od 17 hodin, sraz hráčů v 16.00 na hřišti

Nominace: Ulrych, Strnádek, J.Navrátil, A.Kodytek, M.Bartoš, Š.Drinka, M.Stránský, M.Šulc, V.Kodytek, Hampl, Dressler, M.Lukeš, Najman, Dědek, Tauchman

neděle, 18. srpna

- mistrovské utkání III.třídy OFS Trutnov FK Dolní Kalná "B" - FK Chvaleč od 17 hodin, sraz hráčů v 16.00 na hřišti

Nominace: To.Drinka, D.Ježek, Lacina, Bélik, Kohout, M.Benecký, Strnádek, M.Lukeš,  Najman, V.Kodytek, M.Nosek, Š.Drinka

 



Více zde: https://www.fkdolnikalna.cz/products/plan-na-tento-tyden10/

 

 

 

úterý, 20. srpna

- trénink mužů od 18.15 na hřišti, sraz v 18.05 trénink z důvodu velkého počtu omluvenek a hlavně vytrvalému dešti zrušen !!!!

pátek, 23. srpna

- trénink mužů od 18.15 na hřišti, sraz v 18.05

neděle, 25. srpna

- mistovské utkání 1.B třídy FC Vrchlabí "B" - FK Dolní Kalná "A" od 17 hodin, odjezd od Sokolovny v 15.50, případně sraz ve Vrchlabí na hřišti nejdéle v 16.10 (ale dát vědět !)

Nominace "A" mužstva: Lánský, Zilvar, Strnádek, J.Navrátil, A.Kodytek, Dědek, Hampl, M.Stránský, Najman, M.Šulc, M.Bartoš, Dressler, J.Jiřička, Š.Drinka, D.Ježek, V.Kodytek (??) 

- mistrovské utkání III. třídy OFS Bernartice - FK Dolní Kalná "B" od 13 hodin, odjezd od Sokolovny již v 11:30

Nominace "B" mužstva: Tad.Drinka, Tom.Drinka, D.Ježek, M.Ježek, Kohout, M.Lukeš, Sobotka, M.Nosek, Benecký, Lacina, J.Strnádek, Dědek

Nominace na obě utkání bude stanovena po pátečním tréninku !

Diskusní téma: Plán na tento týden

Omluvenka

Štěpán Drinka 21.08.2019
Ahoj Tome chci se omluvit zítra odjíždím na Moravu. V neděli se vracím zápas bych měl stihnout.

Přidat nový příspěvek