TJ Jiskra Bohuslavice - FK Dolní Kalná "B"    2 : 1 ( 1 : 0 )

branky: 31. Kárník, 66. Valkoun - 85. Hampl

rozhodčí: Turek - Holas, Bureš (laik)

ŽK: 4:1

diváků: 80

sestava: Lánský - Zilvar, M.Nosek, L.Strnádek, To.Drinka - Tauchman, Hampl, Najman, Sobotka - M.Lukeš (62.Lacina), Kohout (46. Mikulka)

K závěrečnému podzimnímu utkání zavítala naše rezerva na vyhlášený pažit do Bohuslavic (i na něm se však již podepsalo sychravé podzimní počasí), kde narazila na velmi kvalitní domácí tým, který je doplněn několika bývalými hráči zrušeného MFK Trutnov "C". Domácí byli před utkáním favority a tuto úlohu potvrdili, jejich vítězství je naprosto zasloužené, od většího přídělu nás uchránil golman Tomáš Lánský, který zlikvidoval několik 100% tutovek včetně penalty a domácím střelcům se o něm bude ještě hodně dlouho zdát. První velkou šanci jsme měli ve 22.minutě my, na parádní centr Martina Zilvara si za obranu naběhl Olda Kohout, ale hlavou přestřelil. Poté zahrávali domácí ve 29. minutě sice naprosto jasnou, ale zcela zbytečnou, penaltu, ale hrdina utkání Tomáš Lánský ji bravurně vyrazil. Ve 31. minutě si na přízemní přihrávku od rohového praporku naběhl domácí Kárník a přízemní střelou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Další dvě tutovky naštěstí domácí nevužili, když je vychytal náš golman. Ve druhé půli jsme se tlačili za vyrovnáním, ale naopak jsme sami inkasovali, když se pěkně z první trefil na zadní tyč domácí Valkoun - 2:0. V 85. minutě jsme se konečně dočkali, když pěkný oblouček Tomáše Hampla zapadl přesně k tyči - 2:1. Domácí poté měli dvě megatutovky, ale golman Tomáš Lánský doslova čaroval a dával tak svým spoluhráčům stále naději na vyrovnání. Těm se to ale již bohužel nepodařilo. Na naší hře se, na rozdíl od minulého týdne, pozitivně projevila účast áčkařů Michala Najmana a Tomáše Hampla ve středu zálohy, na vše ale sami nestačili, chyběla nám kvalita zejména v útoku, kde se nám vůbec nepodařilo podržet míč. Stínem utkání je zranění domácího hráče Aleše Okrouhlického, který byť sám poměrně nešetrně fauloval Michala Najmana (dostal za to ŽK), tak si při kontaktu s padajícím Michalem zlomil nos a musel být střídán. Přejeme mu brzké uzdravení. Utkání zvládl velmi dobře rozhodčí Jirka Turek.

Diskusní téma: Posílené béčko v Bohuslavicích neuspělo