Před početnou diváckou kulisou vyhrálo béčko nad Černým Dolem

Pod Kaštany se hrálo v nedělním podvečeru velmi dobré utkání, parádní divácká kulisa viděla čtyři branky, břevna, spoustu dalších šancí a také výborný výkon rozhodčích. Naše posílené béčko to nemělo proti Černému Dolu vůbec jednoduché, neboť ten se prezentoval velmi dobrým fotbalem, skvěle bránil a měl velmi rychlý přechod do útoku. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, neboť několik velmi dobrých příležitostí na obou stranách zůstalo nevyužito, Jarda Jiřička vysunul skvělou uličkou Davida Dohnala a ten obstřelil vyběhnuvšího gólmana Filipa Hrubého - 1:0. Začátek druhé půle vyšel lépe domácím, kteří přidali pohotovou střelou Lukáše Kalenského druhou branku. Hosté se ale nevzdávali, v poli byli naprosto vyrovnaným soupeřem a čtvrthodinku před koncem se jim podařilo po minele Ládi Dědka velmi kuriózně snížit, když dezorientovaný gólman Honza Štilec pouze přihlížel skákající střele, která zapadla za tyč - 2:1. Drama bylo na světě. Hosté se hnali za vyrovnáním, jejich ambice na bodový zisk však utnul pět minut před koncem Štěpán Drinka, který využil přihrávky Míry Lukeše a do prázdné branky přidal třetí branku. Hostům již na korigování výsledku nezbyl čas. Stínem utkání bylo zranění hostujícího záložníka Marka Pavlíčka, který musel odstoupit ze hry po bezohledném podražení našeho hráče zezadu. Markovi přejeme brzké uzdravení a návrat na zelený pažit!
Utkání odřídila s přehledem trojice rozhodčích v čele s teprve dvacetiletým Jiřím Šedou.

FK Dolní Kalná "B" - Sokol Černý Důl   3  :  1  ( 1 : 0 )