Atraktivní přestřelka s Kuksem + FOTO + VIDEO

Otočit z 0:3 na 3:3 během 16 minut? Nic nereálného! Béčku se povedlo proti Jiskře Kuks vyrovnat až v nastaveném čase.

FK Dolní Kalná "B"  vs.  TJ Jiskra Kuks

3  :  3  ( 0 : 3 ), pen. 4:5

branky: 76. a 79. Štěpán Drinka, 92. Olda Kohout - 9. a 11. Cibulka, 26. Šibor

rozhodčí: Zlámal - Prokůpek, Herák

ŽK: 2:1

diváků: 130

sestava: To.Drinka - M.Šoulavý, L.Dědek, J.Strnádek, O.Tušiak - V.Klůz (46. L.Kalenský), M.Lukeš (66. R.Jariček), J.Koss, L.Horák (46. M.Tauchman) - Š.Drinka, Ta.Drinka (73. O.Kohout)

Hosté se na kalenském pažitu představili ve velmi dobrém světle. Domácí měli v poli sice mírnou převahu, nespočet šancí, ale efektivita byla jednoznačně na straně hostů z Kuksu, ovšem pouze do 76. minuty. V závěrečné čtvrthodince přišel zdrcující úder domácích, nejprve dvakrát utekl hostující obraně Štěpán Drinka, aby ve druhé minutě nastavení vyrovnal střídající bomber Olda Kohout! V penaltovém rozstřelu dominoval, stejně jako v celém utkání, hostující golman. Na čtvrtou třídu velmi dobré, dramatické utkání, které s přehledem odřídili i rozhodčí.