FK Dolní Kalná - TJ Sokol Staré Buky  4 : 5 ( 3 : 1 )

branky: Kostomlat, Tauchman, J.Jiřička, Hampl

rozhodčí: Šiling

sestava: Lánský, Zilvar, Dědek, Strnádek, Tušiak, Š.Drinka, Kostomlat, D.Navrátil, Hampl, J.Jiřička, Tauchman, M.Lukeš

V pořadí druhé přípravné utkání jsme sehráli na nové UMT v Trutnově, kam si nás pozval náš soupeř z 1.B třídy Sokol Staré Buky. Opět jsme museli lepit sestavu, neboť několik hráčů základní sestavy bylo omluveno. Do utkání vstoupil lépe soupeř a střelou Křižoviče z pozvápna si zajistil vedení. Do poločasu se nám však podařilo výsledek dokonle otočit na 3:1, když se po pěkných akcích postupně trefili J.Jiřička, Tauchman a Kostomlat. První půle se nám povedla i herně, další branky jsme ale již nepřidali. Úvod druhé půle nenasvědčoval žádnému zvratu, obzvlášť když Tomáš Hampl přidal po perfektní přihrávce Kostomlata čtvrtou branku. Jenže pak jsme přestali úplně hrát a soupeř toho využil dokonale a výsledek 4:1 otočil během 35 minut na 4:5 !! Starobučtí se trvle usadili na naší polovině, my jsme si nebyli schopni přihrát, podržet míč, navíc jsme byli až neskutečně ztrátoví v brejcích, místo gólového zakončení jsme míče jen nepřesnou finální nahrávkou odevzdávali soupeři. U většiny hráčů se projevila i netrénovanost, neboť ve druhé půli již šlapali vodu.

Diskusní téma: Příprava se Starými Buky