Přípravka zahájila svoji jarní část

V neděli sehrála první dvojzápas jarní části také naše přípravka, jejímž soupeřem byl tým MFK Trutnov. Ve velice chladném počasí nastoupili naše mladé naděje na UMT v Trutnově v sestavě: Alan Ryšálek, Dominik Kroka, Kuba Zejfart, Samuel Šneberg, Vojta Vlach, Vojta Stránsky, Michal Stránský, Matěj a Tomáš Noskovi a nejmladší na hřišti Eduart Kohout a Adam Horní.

V prvním poločase prvního zápasu poměrně drželi kluci se soupeřem krok a dokonce se dokázal prosadit střelec všech branek Alan Ryšálek. I přesto poločas skončil výhrou domácích 7:4. Poté následovalo úplné odpadnutí našich hráčů, přestali jsme bojovat, chyběl adrenalin, důraz a jen jsme koukali jak nám soupeř sází góly...

Pro starší přípravku byla, stejně jako u týmu mužů, zakoupena nová sada dresů od společnosti JAKO, kterou zajistil hlavní sponzor přípravky pan Jindřich Stránský a jeho společnost JS Transport. Děkujeme!

Výsledky:

1. zápas: MFK Trutnov vs. FK Dolní Kalná 16:4
  2. zápas: MFK Trutnov vs. FK Dolní Kalná 25:2

O branky se postaral pěti zásahy Alan Ryšálek a jednou Kuba Zejfart.

Kluci se snad z tohoto dvojutkání poučí a příští týden v neděli 17. 4. předvedou na domácím hřišti podstatně lepší a bojovný výkon proti Lánovu.