Přípravné utkání s Košťálovem jsme zvládli vítězně + FOTO

Přípravné utkání Pod Kaštany, sobota 23. července od 18 hodin

4 : 3 ( 1 : 0 )

branky: 39. a 65. Martin Bartoš, 86. a 88. Zdenda Tauchman

rozhodčí: Jan Mader

diváků: 190

sestava: Jirka Holubec (46. Ferda Scharm) - Vlasta Bartoš, Tomáš Navrátil, Lukáš Strnádek, Martin Zilvar - Martin Tauchman, Martin Bartoš, Zdenda Tauchman, Tomáš Hampl  Vojta Dressler, Štěpán Drinka. V průběhu utkání (střídalo se hokejově) se zapojili ještě Lukáš Kalenský, Míra Lukeš a Jarda Jiřička

V přípravném utkání s velmi kvalitním soupeřem, který skončil v uplynulé sezoně na druhém místě liberecké 1.A třídy, jsme byli po celý první poločas výrazně lepším týmem, hráli jsme opravdu dobře, bohužel naši převahu jsme vyjádřili pouze jedinou brankou Martina Bartoše, další tři, čtyři šance jsme zazdili, a to byly z kategorie stoprocentních. Soupeř měl také dvě velké šance, ale naše obrana je na poslední chvíli odvrátila. Kdyby bylo po první půli skore 5:2, nikdo by se nedivil. Druhou půli však postupně ovládli hosté a během několika minut výsledek otočili. My jsme přestali hrát, bojovat, nabízet se, byli jsme hodně ztrátoví a takoví odevzdaní. Pětadvacet minut před koncem se nám podařilo vyrovnat na 2:2, bohužel po dvou minutách soupeř opět potrestal naši ztrátu a šel znovu do vedení. Měli jsme dvě, tři šance na vyrovnání, ale nepromělili je, stějně tak ale hosté měli minimálně dvě další šance, aby nám odskočili na dvoubrankový rozdíl. Závěrečná pětiminutovka však patřila nám, respektivě Zdendovi Tauchmanovi, nejprve v 86. minutě pohotovou hlavičkou vyrovnal a dvě minuty na to nás poslal po perfekním centru svého bratra Martina opět hlavou do vedení 4:3, které již jsme do závěrečného hvizdu výborného rozhodčího Madera nepustili. Byť šlo o přípravné utkání, Pod Kaštany byla euforie, která trvala do pozdních večerních hodin, divákům fotbal chyběl, spokojeni byli i návštěvníci autokempu. Soupeři děkujeme za perfektní vystupování a jsme moc rádi, že se jim u nás líbilo.

Pro nás to byla velmi dobrá předsezonní prověrka, za týden již půjde do tuhého, v krajském poháru k nám přijede účastník 1.A třídy TJ Lázně Bělohrad a my se ho pokusíme co nejvíce potrápit. Tímto bychom chtěli fanoušky na příští neděli Pod Kaštany co nejsrdečněji pozvat.