Ukání "A" ve Dvoře i "B" doma s Prosečnou jsou odložena !!!

 

 

 

pátek, 30. března

- brigáda na hřišti od 9.30 hodin (příprava hřišť na nedělní utkání, zprovoznění areálu po zimní přestávce)

- trénink mužů A + B od 17.00 na náhradním hřišti v Dolní Kalné

sobota, 31. března

- mistrovské utkání 1.B třídy TJ Dvůr Králové "B" - FK Dolní Kalná "A" od 10.30 na hřišti Pod Hankovým domem ve Dvoře Králové, odjezd v 9.05 od Sokolovny, případně sraz ve Dvoře nejdéle v 9.40 !!! POZOR !!! ODLOŽENO !!!

Náhradní termín úterý, 1. května, od 17.00 hodin ve Dvoře Králové !!!

Náhradní utkání s Tatranem Hostinné (mělo se hrát na UMT ve Vrchlabí v sobotu od 18 hodin), které soupeř trenérem Ulvrem ve čtvrtek ráno závazně potvrdil, se ruší, neboť o dvě hodiny později ho ten samý trenér Ulvr zrušil, neboť někteří jeho svěřenci jdou od 19 hodin na zakončení florbalové sezony .... škoda

nominace hráčů na PU: Lánský, M.Bartoš, V.Bartoš, J.Navrátil, T.Navrátil, Dědek, J.Jiřička, Hampl, M.Najman, D.Najman, A.Kodytek, V.Kodytek, D.Ježek, Slavík, Dohnal, Gaszi, Tauchman

neděle, 1. dubna

- mistrovské utkání III. třídy FK Dolní Kalná "B" - Sokol Prosečné od 16.00 na hřišti v Dolní Kalné, sraz ve 14.45 !!! POZOR !!! ODLOŽENO !!!

O náhradním termínu se jedná, pravděpodobně úterý, 8. května od 14.00 hodin (předzápas "A" s Kocbeřemi)

nominace hráčů: Tad.Drinka, Kohout, M.Nosek, To.Drinka, Strnádek, Zilvar, Šimůnek, M.Ježek, M.Lukeš, Ja.Smetana, Mařík, Bélik, Vaněk + v sobotu nevytížení hráči "A"mužstva

Sledujte stránky, budou vkládány aktuální informace !!!             

Diskusní téma: Program našich mužstev na tento týden

Brigáda a nominace do "benga"

David Sobotka 29.03.2018
Z páteční brigády se omlouvám, jelikož jsem pryč. A i přesto, že věkem již patřím do "staré" gardy, tak by se ještě pokud to zdraví dovolí pár let angažoval alespoň v Benfice. Děkuji :-)

Omluvenka

Vlastimil Bartoš 29.03.2018
Omlouvám se z páteční brigády a tréninku jedeme na rodinný výlet na celý den.

Přidat nový příspěvek