FK Dolní Kalná - FC Rudník   5 : 4 ( 2 : 2 )

branky: Hampl 2, Šulc, Najman, Dressler

rozhodčí: T.Navrátil

diváků: 80

sestava: Ulrych (Tad.Drinka) - D.Ježek, J.Navrátil, Tauchman, M.Bartoš - Š.Drinka, M.Šulc, M.Stránský - Bélik, Dressler. Průběžně střídali: Zilvar, Najman

Pro obě mužstva to bylo určitě velmi přínosné utkání. První poločas byl vcelku vyrovnaný, druhý byl v režiji domácích, Ti odskočili na 4:2, měli nespočet dalšíách šancí, ale nevyužili je, a soupeř vstřelil v závěru dvě branky a vyrovnal na 4:4. V poslední minutě však domácí dali pátou branku a strhli vítězství na svoji stranu. Výsledek ale není vůbec důležitý, důležité je do dalších zápasů odstranit nedostatky, kterých bylo na obou stranách poměrně hodně. V domácím dresu zaujal šestnáctiletý Vojta Dressler, v dresu soupeře zase veterán Honza Lev.

Diskusní téma: První vítězná příprava s Rudníkem