FK Dolní Kalná "A" - TJ DvůrKrálové "B"    1 : 4  ( 0 : 0 )

branky: 60. V.Kodytek - 52. a 67. M.Otradovský, 58. Marks, 91. Suk

delegát KFS: Vilém Novák

ŽK: 0:2

diváků: 100

sestava: Ulrych - Zilvar, J.Navrátil, A.Kodytek (59. Tauchman), Strnádek - Stránský (79. M.Lukeš), Bartoš, Najman, Š.Drinka (33. D.Ježek) - J.Jiřička, V.Kodytek

Za nádherného slunečného počasí přijel Pod Kaštany druhý tým tabulky, rezerva divizního Dvora Králové. Trenér Navrátil měl problémy se sestavou, neboť k dispozici nebyla hned čtveřice hráčů (Šulc, Hampl, Dressler a Dědek) a Tonda Kodytek nastoupil se sebezapřením. V prvním poločase se hrál relativně vyrovnaný fotbal, hosté ale působili fotbalověji a měli i více šancí, jeden gól jim nebyl pro ofsajd uznán a navíc trefili tyč. Navíc ve 33. minutě se zranil a musel odstoupit Štěpán Drinka. Ve druhém poločase soupeř přidal a svoji převahu vyjádřil i brankově. Mrzí ale, že na tři branky jsme mu doslova namazali. Hosté šli do vedení v 52. minutě, když ukázkovou kombinační akci zakončil do prázdné kanonýr Martin Otradovský - 0:1. V 58. minutě vhazovali hosté aut, za naše zkoprnělé stopery si zaběhl Marks a rázem to bylo 0:2. V 60. minutě se prodral způsobem sobě vlastním před branku Dvora Víťa Kodytek a obstřelil golmana - sníženo na 1:2. Hosté trefili z protiútoku tyč, ale v 67. minutě bylo rozhodnuto. Vilda Ulrych vyběhl daleko z brány, velmi nepovedeným odkopem namazal Martinovi Otradovskému, který neměl problém trefil ze 30 metrů zcela prázdnou bránu - 1:3. Domácí se snažili, měli několik nadějných standartek, ale v pokutovém území byli nedůrazní a nepřesní. A tak v závěru udeřil opět soupeř, po minele Vildy se dostal k míči Suk a a nabídku našeho golmana využil dokonale - 1:4.

Hodnocení pro tisk a web:

Tomáš Navrátil, trenér FK Dolní Kalná: "Výsledek je pro nás krutý, soupeř byl sice lepší, vyhrál zcela zaslouženě, nicméně na třech brankách máme velmi výrazný podíl, to výsledek degradovalo. Velký rozdíl byl také ve zkušenostech, Martin Kruliš a Standa Ježek mají této soutěži i přes svůj věk stále co dát. Absence čtyř hráčů a dalších dvou zraněných v průběhu zápasu už je pro nás moc. Musíme se rychle oklepat, za týden jedeme na půdu vedoucího celku. Soupeři gratuluji, dělají fotbal dobře."

Jiří Rejl, trenér Dvora "B": "První poločas jsme neodehráli podle našich představ, chyběl nám pohyb i přesnost a remízový stav odpovídal dění na hřišti. Po přestávce jsme se zvedli, konečně hráli náš fotbal a proti dobrému soupeři dokázali vyválčit vítězství."

Diskusní téma: Rezerva Dvora prokázla Pod Kaštany svoji kvalitu