Rozlosování týmů - PODZIM 2022

 

 

Pohárová utkání:

  • Neděle 31. 7. 17 hod. - FKDK "A" vs. Lázně Bělohrad
  • Neděle 7. 8. 17 hod. - FKDK "B" vs. Bílá Třemešná

Muži "A" – 1. B třída KFS                                          

  • Sobota 6. 8. od 17 hod. - FKDK vs. SK Jičín "B"                                        
  • Neděle 14. 8. od 17 hod. - FKDK vs. Sparta Úpice                                    
  • Sobota 20. 8. od 17 hod. - 1. FK Nová Paka vs. FKDK                                  
  • Sobota 27. 8. od 17 hod. - FKDK vs. FC Vrchlabí "B"                                 
  • Sobota 3. 9. od 17 hod. - Nový Bydžov "B" vs. FKDK (hřiště Hlušice)           
  • Sobota 10. 9. od 16.30 hod. - FKDK vs. FC Rudník                                          
  • Neděle 18. 9. od 16.30 hod. - FK Kopidlno vs. FKDK
  • Sobota 24. 9. od 16.30 hod. - FKDK vs. Dvůr Králové "B"                               
  • Neděle 2. 10. od 16 hod. - Slavoj Skřivany vs. FKDK                                 
  • Sobota 8. 10. od 15.30 hod. - FKDK vs. Sokol Stará Paka                               
  • Sobota 15. 10. od 15.30 hod. - Sokol Nepolisy vs. FKDK
  • Sobota 22. 10. od 15.00 hod. - FKDK vs. Spartak Kobylice                             
  • Sobota 29. 10. od 14.30 hod. - Spartak Kosičky vs. FKDK                                                                                                                                          

Muži „B“ – III. Třída OFS - západ

  • Sobota 13. 8. od 14 hod. - FK Mostek vs. FKDK
  • Neděle 21. 8. od 17 hod. - FKDK vs. TJ Lánov
  • Neděle 28. 8. od 17 hod. - Černý Důl vs. FKDK
  • Neděle 4. 9. od 17 - FKDK vs. Jiskra Kuks
  • Neděle 11. 9. od 16.30 hod. - Sokol Kunčice vs. FKDK
  • Sobota 17. 9. od 16.30 hod. - FKDK vs. FC Libotov
  • Pátek 23. 9. od 17 hod. - Sokol Prosečné vs. FKDK
  • Neděle 25. 9. od 16.30 hod. - FKDK vs. Sokol Prosečné
  • Neděle 2. 10. od 16 hod. - FKDK vs. FK Mostek
  • Neděle 9. 10. od 15.30 hod. - TJ Lánov vs. FKDK
  • Neděle 16. 10. od 15.30 hod. - FKDK vs. Černý Důl
  • Neděle 23. 10. od 15 hod. - Jiskra Kuks vs. FKDK
  • Neděle 30. 10. od 14.30 hod. - FKDK vs. Sokol Kunčice
  • Neděle 6. 11. od 11 hod. - FC Libotov vs. FKDK

Starší přípravka – OP OFS Trutnov

  • Neděle 4. 9. od 9 hod. - Bílá Třemešná vs. FKDK
  • Sobota 10. 9. od 12.30 hod. - FKDK vs. Pohdůří, Kocbeře/Hajnice
  • Sobota 17. 9. od 9 hod. - Úpice vs. FKDK
  • Středa 28. 9. od 12.15 hod. - Mostek, Vítězná vs. FKDK
  • Neděle 2. 10. od 9 hod. - Lánov vs. FKDK
  • Sobota 8. 10. od 11.30 hod. - FKDK vs. Bílá Třemešná, Podhůří
  • Sobota 15. 10. od 9 hod. - Trutnov "B" vs. FKDK (hřiště Horní Staré Město)
  • Sobota 22. 10. od 12.30 hod. - FKDK vs. Kocbeře/Hajnice
  • Neděle 30. 10. od 11.15 hod. - Malé Svatoňovice vs. FKDK

Diskusní téma: Rozlosování PODZIM 2022

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Sponzoři klubu


Obec Dolní Kalná