FK Dolní Kalná - TJ Sokol Staré Buky 1 : 3 ( 1:0 )

branka: T.Hampl

rozhodčí: Dorotík - Prinz, Janota

diváků: 130

sestava: Scharm - Zilvar (6.M.Tauchman),J.Navrátil, A.Kodytek, D.Ježek (46. J.Strnádek) - Š.Drinka, M.Najman, M.Stránský, T.Hampl - M.Lukeš (46. M.Štilec),J.Jiřička

V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, nám se povedlo jednu z několika šancí proměnit, když se po přečíslení a perfektní přihrávce Martina Stránského trefil na zadní tyč Tomáš Hampl a do kabin jsme šli za nejtesnějšího vedení 1:0. Ve druhém poločase byli hosté lepším týmem a zaslouženě po rohovém kopu srovnali. V 75.minutě jsme měli výhodu pokutového kopu, ale Jarda Jiřička ho něproměnil, jeho slaboučkou střelu golman chytil. Dvě minuty na to jsme udělli minelu v defenzivě a soupeř šel do vedení, které v závaru ještě pojistil třetí brankou. Vítězství soupeře je zasloužené, na kdyby se fotbal nehraje.

Diskusní téma: Se Starými Buky nakonec porážka1:3