SEN O PRVNÍM MÍSTĚ SE ROZPLYNUL, I TAK JE DRUHÉ MÍSTO ÚSPĚCHEM

Starší žáci v týdnu ukončili sezónu. Sen o prvním místě a získáním titulu se jim začal ztrácet již v první minutě zápasu s Podhůřím, kdy po špatném začátku prohrávali 1:0 a poločas byl ve prospěch soupeře 2:1. Celkový výsledek byl 3:2 pro Podhůří. Prohra pro nás znamenala konec bojů o první místo a podle toho se odvíjel i druhý zápas. Zklamání převršilo hru a zápas nakonec kluci prohráli 7:3. Oba zápasy se odehrály dne 9.6. v Podhůří.

Druhý den se odehrál na domácím hrišti dvojzápas s Bílou Třemešnou. Matematika byla jasná, na udržení druhého místa stačila remíza. To se nakonec podařilo výhrou domácích po hezkém výkonu 3:1. Druhý zápas kalenští prohráli 1:3, ale to už nic nezměnilo na konečném druhém místě v tabulce. Všechny čtyři zápasy odchytal Vojta Dressler, protože Matěj Šimůnek byl nemocný.

Klukům bych chtěl i přes nepodařený zápas s Podhůřím poděkovat za předvedené výkony v celé sezóně, zvlášť těm, kteří končí věkově a odcházejí do dorostu. Bylo mi ctí, že jsem s nimi mohl být. Do dorostu odchází Martin Tusiak, Ondra Zapadlo a Martin Tauchman.