Stará garda brala na turnaji ve Studenci 3. místo

Tým FK Dolní Kalná reprezentovali: stojící zleva - Milan Nosek (hrající trenér), Zdenda Tauchman, Míra Benecký, Petr Klazar, Honza Nosek, David Sobotka, Tomáš Navrátil. Klečící zleva - Martin Stránský, Michal Najman, Ota Stránský, Olda Kohout, Pepa Kalenský, Petr Nosek.

V sobotu 24. června se zúčastnila stará garda FK Dolní Kalná pouťového turnaje ve Studenci, SK Studenec navíc slavil 100 let od svého založení, takže atmosféra byla více než pouťová. Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, domácí Studenec, Dolní Branná, Robousy a Dolní Kalná. Hrálo se systémem dvou semifinálových zápasů a poté utkání o třetí místo a finále. Stará garda FK Dolní Kalná narazila v semifinálovém utkání na velmi silného protivníka z Dolní Branné, kterého doplnilo ještě spousta hráčů z Vrchlabí. Kalenští šli do vedení parádní brankou Oldy Kohouta, soupeř však během několika minut vyrovnal a pět minut před koncem vstřelil rozhodující branku a zaslouženě zvítězil. Kalná se tak utkala o konečné třetí místo s týmem z Robous. V první půli byli svěřenci Milana Noska lepším týmem a dostali se do vedení brankou Zdendy Tauchmana. Ve druhém poločase přidal pojistku Martin Stránský a kalenská garda se tak mohla radovat z výhry 2:0 a celkového třetího místa.

Diskusní téma: Stará garda brala na turnaji ve Studenci 3. místo