V HOKEJOVÉM UTKÁNÍ SI „BÉČKO“ PŘIPISUJE TŘI BODY

Branky: V.Kodytek 2, M.Ježek, Sobotka, Bélik - Musil 2, Havlík

Sestava FKDK: J.Lukeš - Kohout, T.Navrátil ml., Mil.Nosek, Tom.Drinka - M.Lukeš (60. Zilvar), V.Kodytek, A.Kodytek, Sobotka (75. Tad.Drinka) - M.Ježek (65. Bélik), T.Jiřička

Rozhodčí: F.Pilný - L.Nývlt a Tandler

Bez karet

Diváků: 60

Hodnocení utkání:
Do Kalné přijel druhý celek OS III.třídy mužů, jenže s úvodním hvizdem nebylo poznat, že se jedná o tým z čela tabulky. Úvod utkání patřil Kalné, která se snažila hrát na Tomáše Jiřičku kolmé přihrávky za obranu, ale na vysokém trávníku "Pod Kaštany" to prostě nešlo a tak udeřili hosté. Hráč hostí poslal pěkný centr z levé strany, kde na malém vápně stál osamocený útočník Volanova, který nedal domácímu brankáři Lukešovi šanci. Kalnou tato branka zaskočila, tudíž se snažila o vyrovnání, jenže vázla kombinace a nakopávat míče nebylo to pravé ořechové. Naštěstí se ojedinělý, na milimetr přesný centr Míly Noska snesl až za obranu hostí, kde číhal David Sobotka a bylo vyrovnáno. Poté se hrálo spíše ve středu hřiště, kde měla navrch Dolní Kalná, jenže ne a ne přidat další branku, která by jistě pomohla a uklidnila svěřence Tomáše Ryšálka. Stavem 1:1 skončilo první dějství.
Druhý poločas začal nejprve "oťukávanou", poté však hosté vstřelili branku, kdy se po nedůrazu na hranici velkého vápna trefil Musil. Kalná tedy opět prohrávala a musela dotahovat nepříznivý stav. Ten se jí podařilo vyrovnat a srovnání skóre měl na starost Víťa Kodytek. Domácí tentokrát nepolevili a to přineslo jak třetí, tak posléze i čtvrtou branku v síti hostí. Volanovští už do konce utkání stihli jen korigovat výsledek a kosmeticky ho tak upravit na 4:3. V posledních minutách se představil střídající "žolík" Martin Bélik, kdy pěknou střelou přehodil vyběhnuvšího gólmana hostí a završil tak výhru Dolní Kalné.