Pod Kaštany dorazil suverénně vedoucí celek tabulky a na kvalitě zápasu to bylo znát. Na velmi těžkém terénu a před parádní diváckou kulisou se hosté představili jako velmi kvalitní, mladými talentovanými hráči nabitý tým, a zaslouženě zvítězili. Do první šance utkání se dostal Michal Najman, jeho tečovanou střelu však gólman Tuček vyrazil skvěle na tyč a rohový kop. První čtvrthodinka patřila domácím, poté však převzali iniciativu hosté a až do poločasu byli lepším týmem, domácí několikrát podržel gólman Ferda Scharm, vyznamenal se zejména v 19. minutě, když skvěle vytáhl střelu hostujícího hráče ze šibenice na tyč. Ve 39. vyhrál Štěpán Drinka hlavičkový souboj s hostujícím mladíkem Vosáhlem, běžel sám na gólmana Tučka a zakončil přesně k tyči - 1:0. Hosté měli až do konce poločasu daleko více ze hry, v koncovce však byli zcela bezradní. Naopak, inkasovat mohli podruhé, Jarda Jiřička však volil místo přihrávky zcela volnému Štěpánovi Drinkovi střelu, branku ale netrefil.
Ve druhém poločase si šli hosté za svým cílem, tedy stav utkání otočit a to se jim podařilo. Nejprve sice trefili tyč a břevno, v 59. minutě již se ale zaslouženě dočkali, Škoda si povodil domácí obránce a přízemní střelou k tyči vyrovnal - 1:1. V 67. minutě zahráli domácí v pokutovém území rukou a rozhodčí Laštovka nařídil pokutový kop, hráči a diváci se zlobili, že za stejný přestupek se ruka na druhé straně v úvodu utkání nepískala, ale verdikt rozhodčího nezměnili. K míči se postavil Dominik Šulitka a Ferdovi nedal šanci - 1:2. I ve zbytku utkání hosté dominovali, další branku již ale nepřidali. Domácí se sice snažili, ale na svého soupeře nestačili, krásnou střelou se prezentoval David Ježek, jeho pumelenice však mířila metr vedle. V 92. minutě tak rozhodčí utkání za velké radosti početného tábora hostujících fanoušků utkání ukončil. Hráči obou týmů zaslouží pochvalu, stejně tak trojice mladých rozhodčích. V krásném slunečném nedělním odpoledni se Pod Kaštany servírovala parádní podívaná.

FK Dolní Kalná "B" - TJ Lánov   1 : 2 ( 1 : 0 )