V neděli mohli fanoušci vidět velmi hezké zápasy naší přípravky se Rtyní

Komentář k utkáním s přípravkou Baníku Rtyně očima trenérky Radky Stránské:
Po nedělním obědě nás čekal na domácím hřišti pro nás neznámý soupeř ze Rtyně. Již v prvních minutách bylo jasné, že to nebude vůbec jednoduchý zápas jako v předchozích utkáních. Hráči a hlavně hráčka ze Rtyně se ukázali jako velice zkušení a předváděli pěkný bojovný fotbal. Naši útočníci byli jako opaření a hlavně holčina, která hrála na postu obránce, naše borce úplně odrovnala a nikdo z našich na ni nestačil! V prvním zápase jsme propadli hlavně v bojovnosti a tak to bylo znát i na konečném skóre 4:6 (4:4).

Do druhého zápasu jsme měli jasný úkol a to více zabojovat a poprat se o výsledek. První poločas druhého utkání skončil s výsledkem 0:0, ale jen díky perfektnímu výkonu našeho brankáře Vojty Vlacha. Za to my jsme snad ani nevystřelili na branku. Poté, co jsme přežili kanonádu z první půle, jsme převzali otěže a konečně zahrozili a najednou se objevilo na světelné tabuli skóre 4:2. Bohužel jsme opět na chvilku vypustili a opravdu kvalitní soupeř toho využil a podařilo se mu ještě do konce zápasu srovnat na konečných 4:4. Doufáme, že se naši hráči poučili z tohoto zápasu a za nás trenéry říkáme jen houšť s takto kvalitními soupeři.

Tuto sobotu zajíždíme do Svobody nad Úpou, kde hrajeme již od 9 hodin. Tak snad zase ,,nezaspíme" začátek a předvedeme kvalitní výkon od prvních minut.

Střelci branek: 4 Daniel Nosek, 2 Samuel Šneberg, Tomáš Halama a Matěj Nosek

FOTKY Z OBOU UTKÁNÍ - ZDE

Diskusní téma: V neděli mohli fanoušci vidět velmi hezké zápasy naší přípravky se Rtyní