V neděli tréninkové utkání, poté finále MS s tipovačkou !!

V neděli 15. července od 15 hodin bude sehráno na našem hřišti tréninkové utkání mužů (hráči A a B mužstva + hosté se namíchají mezi sebou a rozdělí na dvě mužstva, rozhodčí Mára Šulc), sraz nejdéle ve 14.45 hodin. Hrát se bude pouze v rozlišovácích ! Po celou dobu utkání bude pro diváky v provozu kiosek ! Po utkání bude kiosek otevřen i na finále mistrovství světa ve fotbale, takže kdo bude mít zájem, může ho přímo na hřišti v kiosku sledovat ! Bude možno tipnout si na výsledek (tipovat bude možno před utkáním - cena jednoho tipu je 10,- Kč, nebo poté až do zahájení druhého poločasu, to bude cena jednoho tipu 20,- Kč, vsazené peníze se ihned po utkání rozdělí mezi výherce, pokud výherce žádný nebude, propadnou ve prospěch FK !! ).

Všechny fanoušky bychom chtěli co nejsrdečněji pozvat !!

Diskusní téma: V neděli tréninkové utkání, poté finále MS s tipovačkou !!

Fobálek se vydařil

Tomáš Navrátil st. | 16.07.2018

Na fotbálek se nás sešlo nakonec devatenáct, takže jsme hráli téměř na velké hřiště, 2x40 minut, pískal Mára Šulc. Děkuji všem dorostencům, kteří nás doplnili, aby nás bylo dostatek. Kluci si zahráli,mělo to poměrně slušnou úroveň, zachytali si i oba golmani. Mužstvo označené jako "A" nakonec prohrálo 3:7
sestavy:
"A": Matěj Šimůnek-Kuba Navrátil, Tomáš Vaněk, Štěpán Drinka, Tonda Kodytek, Vojta Purkert, Vojta Dressler ml., Dan Navrátil, Jarda Jiřička, David Ježek
"B": Petr Kašpar-Martin Kozák, Láďa Dědek, Milan Ježek, Denis Horák, Lukáš Kalenský, David Dohnal, Tomáš Hampl, Zdenda Tauchman st.

Po fotbálku jsme sledovali v kiosku finále MS. Proběhla i tipovací soutěž, do které se zapojilo dvadvacet lidí, celkem bylo vsazeno za 630,- Kč, ale pouze dva uhodli konečný výsledek. Skutěční odborníci !! Jarda Vaněk a Radek Hampl. Oba shodně vyhranou částku věnovali na podporu FK, za což jim moc děkujeme !!!
V tomto týdnu trénujeme opět v úterý a v pátek od 18 hodin a v neděli hrajeme od 17 hodin první přípravné utkání, s účastníkem 1.A třídy MFK Trutnov "B".