V poslední přípravě vítězství nad rezervou Dvora

FK Dolní Kalná - TJ Dvůr Králové "B"   3 : 2 ( 2 : 0 )

branky: David Ježek, Míra Lukeš, Dan Navrátil (pen.)

rozhodčí: T.Navrátil

diváků: 120

sestava: Tom.Drinka - M.Zilvar, J.Navrátil, A.Kodytek, L.Dědek - Š.Drinka, M.Stránský, M.Lukeš, D.Ježek - V.Dressler, V.Kodytek. Průběžně střídal: D.Navrátil

Byť se jednalo pro oba týmy o generálku na mistrovskou soutěž, tak na obou stranách chyběla řada opor. I tak se hrál ale poměrně dobrý svižný fotbal, ve kterém padlo pět branek a spousta dalších šancí zůstala nevyužita. V prvním poločase byli lepším týmem domácí a dostali se po brankách Davida Ježka a Míry Lukeše do dvoubrankového vedení, když naopak soupeř své tři - čtyři tutovky neproměnil, když ho skvělým způsobem vychytal "golman" Tomáš Drinka. Ve druhé půli měli naopak navrch hosté, kteří nastoupili s velmi mladou sestavou, a povedlo se jim Klazarem snížit. Domácí své vedení navýšili z penalty na 3:1, ale i na tuto branku dokázal soupeř reagovat a snížil na konečných 3:2, více branek už ale za svá záda výtečný Tomáš Drinka nepustil. Utkání, kterému by asi více slušela remíza, tak vyhráli domácí šťastně 3:2.

V neděli již začínáme naostro, áčko jede do Kopidlna a béčko hraje ve stejný čas v Kunčicích.

Diskusní téma: V poslední přípravě vítězství nad rezervou Dvora