V prvním přáteláku remíza s Roztokama 3:3 !

branky: Honza Landyš 2, Tomáš Jiřička

rozhodčí: Navrátil T. st.

diváků: 60

sestava: Šulc- Dědek, J.Navrátil (12.V.Bartoš), T.Navrátil, M.Bartoš-Hampl, Landyš, Stránský, Najman-Ježek (60.Bélik), T.Jiřička (78.Ježek)

V prvním přípravném utkání jsme se utkali s účastníkem 1.B třídy libereckého a kraje a nutno říci, že to byl velmi kvalitní soupeř. Utkání bohužel ovlivnil místy vydatný déšť, ale hrálo se v tempu, šance střídala šanci, i když k vidění bylo i hodně chyb na obou stranách. Ve 12. minutě se dostali hosté do vedení, když využili rychlého protiútoku do naši nezajištěné obrany a hlavně podklouznutí T.Navrátila - 0:1. Ve 20. minutě se před vápnem soupeře srazil Ježek s Najmanem, hosté podnikli opět rychlý výpad a opět s gólovým zakončením - 0:2. Naši hráči nehráli v poli špatně, ale jejich finální fáze byla velmi nepřesná a zbrklá. Ve 23. minutě trefil Tomáš Hampl po pěkné individuelní akci tyč, Ve 27. minutě již se nám však podařilo snížit. Honza Landyš si udělal z hostujících beků tréninkové kužele a krásnou sřelou na zadní tyč vykřesal naději na obrat - 1:2. A o dvě minuty později bylo ještě veseleji, trestný kop Tomáše Jiřičky skončil překvapivě pod padajícím golmanem v síti a bylo vyrovnáno - 2:2. Jenže ještě do poločasu se prosadili opět hosté a upravili poločasový výsledek na 2:3. Ve druhé půli se domácí borci snažili, ale vedlo to pouze k vyrovnání, když se znovu prosadil Honza Landyš, který si zkušeně položil na zem bránící obránce i golmana a do prázdné vyrovnal - 3:3. Další megašanci, kdy jsme během třech sekund nepropálili míč přes hradbu obránců do zcela prázdné brány, již jsme nevyužili. Utkání tak skončilo asi zaslouženou remízou 3:3. Ale znovu opakuji, s velmi kvalitním soupeřem.

K dalšímu přípravnému utkání nastoupí naše mužstvo v neděli, 24. července, od 17 hodin, opět doma, proti Mladým Bukům.

Diskusní téma: V prvním přáteláku remíza s Roztokama 3:3 !