V sobotu derby v Hostinném, béčko v neděli doma se Svatoňovicemi

Úterý 15.9. od 18.00 hod. - Trénink A+B mužů, sraz v 17.45 hod.!

Středa 16.9. od 17.00 hod. - Mistrovské dvojutkání mladších žáků FKDK vs. Žacléř, sraz v 16.00 hod.
Středa 16.9. od 18.00 hod. - Trénink mladší přípravky

Čtvrtek 17.9. od 18.00 hod. - Trénink A+B mužů, sraz v 17.45 hod.!

Sobota 19.9. od 9.00 hod. - Turnaj mladších přípravek v Mladých Bukách za účasti týmů Mladých Buků, D.Kalné, Podhůří a Lánova, odjezd v 8.00 hod. od sokolovny
Sobota 19.9. od 11.15 hod. - Mistrovské dvojutkání mladších žáků Pilníkov/St.Buky vs. FK Dolní Kalná, odjezd v 10.00 hod. od sokolovny
Sobota 19.9. od 16.30 hod. - Mistrovské utkání Tatran Hostinné vs. FK Dolní Kalná, odjezd v 15.15 hod. od sokolovny

Neděle 20.9. od 16.30 hod. - Mistrovské utkání FK Dolní Kalná "B" vs. TJ Sokol Malé Svatoňovice, sraz v 16.00 hod.

Pondělí 21.9. od 18.00 hod. - Trénink mladších žáků a mladší přípravky

Případné omluvy z tréninků nebo zápasů pište prosím včas do komentářů nebo informujte trenéra, děkujeme!

Nominace na utkání budou oznámeny po čtvrtečním tréninku!

TNml.

Diskusní téma: V sobotu derby v Hostinném, béčko v neděli doma se Svatoňovicemi

fotbal

deklik 20.09.2015
Tome bud trochu soudný kluci na střídání tam byli ale bohužel je tam někdo nepustil.Jen sem zvědavej kdo pojede s nima v sobotu na zápas

Re: fotbal

Tomáš Navrátil st. 21.09.2015
Petře, kluků jelo osm, pokus nepletu tak pokud se hraje 7+1, tak je to bez náhradníků. Nejel Jakub Ježek, který rozhodně jet měl, protože do této kategorie patří a počítá s ním. Pokud ty tam přivezeš na druhý zápas dva klučiny ročníku 2007 a 2009 (a po čtvrthodině je zase odvezeš), tak to nejsou hráči na střídání, ale maximálně na doplnění. Proti domácím borcům, většina ročník 2003 a pěkně narostlí, bych je tam nedal ani já, neboť by šlo možná i o zdraví, ale hlavně za nejasného výsledku a oslabení mužstva o jenoho hráče. Ty kluci patří do úplně jiné věkové kategorie, ano, pokud by se mělo hrát v pěti, tak na doplnění počtu ano, ale jinak nebyl důvod, nehledě na to, že ty kluci hráli dopolední turnaj mladších přípravek. Je tedy otázkou, kde je tedy ta zmiňovaná soudnost.

sobotní dvojutkání ml.žáků

Tomáš Navrátil st. 19.09.2015
Spartak Pilníkov-FK Dolní Kalná 1:1 a 1:2
branky: vlastí(Míra Stránský)-Pepa Janhuba, Míra Stránský, Jakub Junek
rozhodčí: Jarda Mrkvička
sestava: Kalenský-Stránský, Šimůnek-Korda, Navrátil, Janhuba-Junek, Mazánek (na střídání nikdo nebyl !)
V prvním utkání hráli kluci velmi dobře, až na koncovku. Měli šancí na několik utkání, trefili 3x břevno, dvakrát stáli zcela sami před prázdnou bránou, ale míč za záda vynikajícího domácího golmana se jim bohužel podařilo dostat jen jednou. A jelikož po rohu si vstřelili vlastňáka, tak na více než remízu to nestačilo.
První půle druhého zápasu byla opět dobrá, ale opět vyjma koncovky. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním přidat další branky (poločas 0:1), jenže jsme polevili, domácí se zvedli a zaslouženě vyrovnali. V závěru jsme se nadechli k mohutnému náporu a v poslední minutě se na nás usmálo štěsí, když Kuba Junek vstřelil po parádní akci Míry Stránského vítěznou branku. Byť klukům se ne všechno povedlo, zaslouží poděkování, domácí borci nebyli žádní nazdárci, naopak, hráli velmi dobře. K našim nejlepším hráčům patřil "golman" Lukáš Kalenský, který se do pole ještě něcítil po zubařském zákroku a výborně četl hru a rozehrával, a neúnavný jezdec Míra Stránský.

Středeční dvojutkání ml.žáků

Tomáš Navrátil st. 17.09.2015
FK Dolní Kalná-Baník Žacléř 6:1 a 5:3
První utkání bylo jednoznačnou záležitostí našich hráčů. Ve druhém Baník dlouho vedl 1:0, naši výsledek otočili ve druhém poločase. Herně to však žádná hitparáda nebyla, pomalé, kostrbaté, nepřesné. Velké plus za svůj výkon Láďa Korda. Soupeř se prezentoval velmi dobrým výkonem, byť většina jeho hráčů byla o dva roky mladší.
Neznám kompetence jednotlivých mládežnických trenérů, ale aby trenér žáků stál ve výčepu s pitem v ruce a na vedlejším hřišti trénovala přípravku jedna z maminek, neboť u žáků byl na lavičce trenér přípravky, to se jen tak nevidí.