TJ Sokol Železnice - FK Dolní Kalná "A"   3 : 0 ( 0 : 0 )

branky: 70. Kracík, 83. Crha, 89. Beránek

rozhodčí: Nožka - Škoda, J. Franěk

ŽK: 1:1

diváků: 200

sestava: T. Navrátil st.-T.Navrátil ml., Tauchman, J.Navrátil, Dědek-M. Najman (70. Dohnal), Razák, A. Kodytek, Hampl-D. Ježek (52. Gaszi), D. Najman

Vladimír Blažej, trenér Železnice: "Udrželi jsme sérii zápasů bez prohry, ale nutno říci, že výsledek je určitě pro nás lepší než průběh zápasu. Soupeř hrál skutečně 70 minut velmi dobře a v atributech důrazu a v soubojích nás převyšoval. Řekl bych, že závěr trochu rozhodla fyzička a i to, že hosté po úvodní brance otevřeli obranu a umožnili nám realizovat taktický záměr, který jsme si před zápasem předeslali. Opět jsem rád za starty kluků z rezervy, škoda jen jejich šancí. Musím poděkovat divákům za jejich podporu."

Tomáš Navrátil st.: "Na nádherném pažitu, před utkáním navíc pokropeném, se hrál po celé utkání vyrovnaný fotbal, který pro nás nakonec skončil bohužel debaklem. Myslím si, že skvělá divácká kulisa viděla fotbal nahoru dolů, který se musel líbit. Až do 70.minuty jsme se drželi, pak domácí potrestali naše chyby, zatímco my jsme na vstřelení branky neměli potřebnou fotbalovou kvalitu. Výborně připravený domácí tým vyhrál zaslouženě, zejména ve druhém poločase byl daleko nebezpečnější než my. Musíme soupeři pogratulovat a poučit se. V prvním poločase se hrálo zcela vyrovnaně, jak v poli, tak na šance, možná byly pasáže, kdy jsme byli malinko aktivnějším týmem, ale nic z toho. Branku se v první pětačtyřicetiminutovce nikomu vstřelit nepodařilo. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, až do 70. minuty. To jsme nebyli schopni odkopnout z vápna míč, který jsme měli třikrát na kopačkách, domácí nás o něj obrali, na lahůdkový centr si naběhl Kracík a jeho "trknutí" skončilo na zadní tyči - 1:0. My jsme potom začali trošku bezhlavě útočit a vzadu jsme měli díky laciným ztrátám na soupeřově polovině veliké problémy. Dvakrát si hrál na hasiče Zdenda Tauchman, ale na domácí rychlíky byl krátký a bylo rozhodnuto. My jsme byli vepředu naopak zcela bezzubí, hodně míčů jsme jen kamsi nakopli a neměli z nich vůbec nic, o zakončení se v podstatě ani nedalo mluvit. A když už se něco naskytlo, byli jsme strašně překvapení, že k nám míč na zadní tyči prolétl. Vzhledem k závěrečné dvacetiminutovce je vítězství domácích naprosto zasloužené, mohlo to být totiž ještě více jak 3:0."

Diskusní téma: V Železnici áčko propadlo v závěrečné dvacetiminutovce !