V Železnici jsme prohráli vyhraný zápas !

Agro pohár KFS, stadion v Železnici, neděle, 31.5.2020 od 17 hodin

TJ Sokol Železnice - FK Dolní Kalná   3 : 3  ( 0 : 3 ), penalty 3:2

branky: 78.,84.,89. domácí - 16. V.Kodytek, 20.a 40. J.Jiřička

penalty: dali M.Zilvar a D.Navrátil - nedali M.Bartoš, M.Stránský, M.Tauchman

rozhodčí: Lukes- Janota, Stejskal

diváků: 150 (30 z Dolní Kalné - děkujeme !)

sestava: Lánský - Zilvar, J.Navrátil, L.Strnádek, M.Stránský - Š.Drinka (46.Dressler), M.Bartoš, Najman(46. Lukeš), Hampl - V.Kodytek (60.M.Tauchman),J.Jiřička (61.D.Navrátil)

Po dlouhé "COVI 19" době jsme sehráli polosoutěžní utkání a hned se představili na půdě velmi kvlitního soupeře. První poločas se nám na parádním pažitu povedl dokonale, dali jsme tři krásné branky, Martin Stránský trefil tyč a měli jsme ještě dvě něbo tři další velké šance. Domácí borce jsme dokonale zaskočili, Ti neměli za úvodní pětačtyřicetiminutovku téměř nic. Druhá půle byla ve znamení domácích, hrálo se převážně na naší polovině, ale nic nenasvědčovalo tak dramatickému zvratu. Ještě za stavu 0:3 nám byla upřena jasná penalta po faulu na Vojtu Dresslera, s postupem času jsme však odcházeli fyzicky a ani střídající hráči nebyli adekvátní náhradou těch odchozích. V závěrečné čtvrthodince jsme obdrželi, z mého pohledu zcela zbytečně, tři branky, domácí vyrovnali a v penaltách již to byl zmar, ty ovládl více jak dvoumetrový golman domácích a tři naše "střelce" vychytal. Porážka po takovém průběhu mrzí, prioritou ale bylo, aby si všichni po tak dlouhé době zahráli a znovu přičichli k fotbalu, bez ohledu na výsledek. Na hřišti i v hledišti bylo cítit, jak moc fotbal chyběl. A to je dobře !

V sobotu hostíme ve druhém utkání poháru KFS sousední Novou Paku, přijďte pod kaštany fandit !!

Diskusní téma: V Železnici jsme prohráli vyhraný zápas !